05.06.2018

Мистецький проект авторського художнього текстилю «Симфонія душі» Галини Стеблій

14 червня о 16:00 на другому поверсі Львівського Палацу мистецтв розпочне роботу мистецький проект авторського художнього текстилю «Симфонія душі» Галини Стеблій. Це перша персональна виставка мисткині у залах Палацу.
Серію авторських інтерпретацій авторка створила, використавши комп’ютерні технології, які значно розширюють можливості сучасного арт-текстилю та наповнюють його новими якостями. До експозиції проекту «Симфонія душі» увійшли твори, виконані авторкою впродовж останніх двох років. Художні тканини виконані способом сублімаційного багатоколірного друку. Галина Стеблій зупинила свій вибір на легких шовкових тканинах – атласі, креп-сатині, шифоні. Їх гладкі матові поверхні створюють додаткові візуальні ефекти.
«Художня тканина стає для Галини Стеблій однією з найбільш інтригуючи та адекватних форм її творчого вираження. Мисткиня, захоплюючись красою навколишньої природи, імпровізує та трансформує її образи у своїй уяві. А згодом у комп’ютері укладає авторські ідеї в конкретні декоративні імпровізації», - зазначила кандидат мистецтвознавства Ольга Луковська.
Триватиме мистецький проект «Симфонія душі» до кінця червня.
Галина Стеблій – доцент кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв. Працює в галузі художнього текстилю, сакрального мистецтва, прикладної та комп’ютерної графіки. Учасник виставок в Україні та за кордоном. Твори зберігаються у збірках художніх музеїв та приватних колекціях в Україні, Канаді, Польщі.

Developed by Symphony Solutions