20.09.2018

Живописно-керамічний «Осінній Салон «ВИСОКИЙ ЗАМОК-2018»

Осінній Салон «Високий Замок» - це щорічна художня виставка-конкурс, метою якої є популяризація сучасного мистецтва та виявлення провідних його тенденцій. Це також платформа для творчої співпраці, обміну досвідом, думками та поглядами між митцями та глядачами. Виставка традиційно проходить у залах Львівського Палацу мистецтв.
Від 2017 року кожен Салон відбуватється в іншому форматі – тематичному, видовому, жанровому тощо.
У форматі Осіннього Салону-2018 буде представлено експозицію лише живопису та кераміки. Виставка спрямована на виявлення характерних сучасних тенденції цих видів мистецтва. Всі інші види мистецтва у 2018 році експонуватися не будуть.
Додаткову інформацію можна отримати, надіславши запит на електронну адресу palacelviv@gmail.com

Умови прийому творів
1. В Осінньому Салоні 2018 можуть брати участь професійні митці, що працюють у галузі живопису та кераміки.
2. До конкурсу приймаються ДВА мистецькі твори, виконані впродовж останнього року. Формат живописних робіт повнинен бути не менше 70 см по меншій стороні. Твори невідповідного розміру прийматися не будуть.
3. Учасникам необхідно до 20 жовтня 2018 року подати фотографії робіт електронною поштою: palacelviv@gmail.com. А також дані про роботу (прізвище, ім'я, рік народження, назва, розмір, рік створення, техніка виконання). Файл із зображенням повинен містити назву твору англійськими буквами. Наприклад, kwity.jpg. Зображення мають бути високої якості та не потребувати додаткової обробки. Після зазначеної дати прийому фотографії не приймаються.
4. Конкурсний відбір творів буде відбуватися по фотографіях. Автори, чиї твори пройдуть конкурс, будуть повідомлені електронною поштою.
УВАГА!!! Приносити роботи для конкурсного відбору до палацу не потрібно!!!

Оргкомітет Міжнародного Осіннього Салону «Високий Замок»

Developed by Symphony Solutions