23.10.2018

"Ідея Нації" нагородила юних художників у Палаці мистецтв

У Львівському Палаці мистецтв, 19 жовтня, відбулось нагородження учасників конкурсу малюнків "Церква на Богданівці".

Організовувала цей конкурс ГО "Ідея Нації" з метою відзначити 100-річчя церкви на Богданівці, яка була освячена 1918 року митрополитом УГКЦ Андреєм Шептицьким. Пізніше церква була зруйнована, а діти своїми малюнками відтворили її та показали своє бачення. Хтось зобразив церкву такою, якою вона була раніше. Хтось підійшов до справи дуже оригінально і показав модерне бачення, а були й ті, які розробили цілі архітектурні проекти.

На заході були присутні отець Олег Зубик, Орест Судейко, депутат Львівської міської ради Анна Мармуляк, архітектор (який спроектував більше 20 церков) Ігор Подоляк та Голова спілки політв'язнів області Степан Яхницький, Народний артист України Остап Стахів.

"Усі малюнки, що позаду мене, заслуговують на похвалу та найбільшу нагороду. Ви - молодці, адже не кожен може наважитись малювати церкву. Цей конкурс ми не могли провести без благословення і от ми його попросили у Владики УГКЦ Возняка і ви його отримали. Вас вів сам Бог. Адже коли ми проводили рік назад конкурс "Будинок моєї мрії", там було понад 80 учасників, бо намалювати будинок наважується усі. А от щоб намалювати церкву - це потрібно мати не тільки сміливість, але і благословення. Дякую вам за це." - Остап Стахів.

Developed by Symphony Solutions