15.11.2018

Львівський палац мистецтв відроджує свої традиції

У середині 1990-х років у Львівському палаці мистецтв відбувалося чимало цікавих проектів, наприклад, взимку, завдяки багатолітньому директорові Роману Наконечному - був цикл святкувань "Від Романа до Йордана", була Ябкова ялинка. Тепер же ці проекти розійшлися по Львову і набули нових обрисів.
Зимові дійства розпочиналися 1 грудня – на Романа. Залишилися митці, які добре пам’ятають, як Роман Наконечний по крупинці збирав та об’єднував під один проект багатьох людей, саме йому належить ідея на Романа збирати Романів під одним дахом. Одного разу йому вдалося зібрати у підпорядкованій йому установі аж 42 Романи.
Відтак, Львівський палац мистецтв цього року відроджує традицію відкривати зиму виставкою «На Романа іменини...», вона буде присвячена творчому натхненнику – Роману Наконечному.
Таку пропозицію вніс художник, майстер художнього скла Роман Дмитрик, який вже не перший рік намагається відродити цей проект. Свого часу він був одним з наймолодших учасників виставки «На Романа іменини…». Художник намагався збирати Романів 1 грудня у різних галереях міста, – і йому це вдавалося. Та вже цього року проект повертається у місце свого народження – у Львівський палац мистецтв.
Давайте розпочнемо зиму з дружніх вітань, тепла та мистецької виставки! Ми запрошуємо усіх Романів долучатися до цього проекту!

Developed by Symphony Solutions