01.12.2018

"Просто НЕБИЛИЦІ" - 2018

12 грудня о 16.00 у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття Всеукраїнського проекту «Конкурс Образотворчого та декоративного мистецтва «Просто небилиці" - 2018.

В Україні Проект ініційований International Association Culture and Art 2011 року. Координатором Проекту є Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА», а його організатором — ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив».

До участі у Всеукраїнському проекті «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2018 року, роботи подали юні творці з 20 областей України, серед яких і діти, які позбавлені батьківської опіки.

Впродовж реалізації Проекту 2018 року, вдалось уможливити участь не одного десятка дітей, які мешкають у сирітських будинках Львова та Львівської області. За отримані від добродіїв кошти, дітям, що перебували у цих будинках, придбали художній реманент, канцтовари і солодощі. У часі тривання Проекту команда оргкомітету завітала до сирітських будинків, провела майстер-класи з живопису та графіки і допомогла подати їх роботи до участі у конкурсі. Цього року у Проект задіяли 38 юних творців, з сирітських будинків та шкіл інтернатів.

До складу журі цього року традиційно запрошуються фахівці (живописці, графіки, художники просторових форм, критики мистецтва, мистецтвознавці і т.д.), серед яких чотири особи з України, п’ять з-поза її меж (Польща, Литва, Велика Британія). Усі члени комісії беруть участь у Проекті добровільно і власним коштом приїжджають у Львів.

Протокольні заходи, переглядів відбуваються у листопаді, формування експозиції і підготовка урочистого заходу вручення нагород і відзнак заплановано на 12 грудня 2018 року у великій виставковій залі Львівського палацу мистецтв. Відповідно до цього усі члени журі мають свій обсяг покладених на них обов’язків, які вони беруть на себе, як свій благодійний внесок у реалізацію Проекту.

Всі учасники, члени журі, гості та дипломатичні представники (партнери) запрошуються до участі в урочистій церемонії, яка, як звикло, відбудеться у часі кульмінації Проекту.
Ініціатор Проекту в Україні:
International Association Culture and Art
Координатор Проекту в Україні, єдиний диплом. представник IACA в Україні:
Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА»
Організатори Проекту:
ГО «Центр культурно-мистецьких ініціатив»
Львівський Авторський Драматичний ТЕАТР «СПІРОГРАФ»
Партнери в Україні:
Виставковий мистецький центр «Львівський палац мистецтв»
Арт-Галерея Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого (Київ)
Галерея-Книгарня «Чорна ящірка» (Дніпро)

Програма та актуальна інформація стосовно Проекту на офіційних сайтах координатора Проекту www.lvivtorba.com та організатора Проекту www.artcenter.org.ua

Developed by Symphony Solutions