11.12.2018

Вже завтра - "Просто небилиці". Відкриття всеукраїнського проекту

12 грудня о 16.00 у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття Всеукраїнського проекту «Конкурс Образотворчого та декоративного мистецтва «Просто небилиці" - 2018.

До участі у Всеукраїнському проекті «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2018 року, роботи подали юні творці з 20 областей України, серед яких і діти, які позбавлені батьківської опіки.

Впродовж реалізації Проекту 2018 року, вдалось уможливити участь не одного десятка дітей, які мешкають у сирітських будинках Львова та Львівської області. За отримані від добродіїв кошти, дітям, що перебували у цих будинках, придбали художній реманент, канцтовари і солодощі. У часі тривання Проекту команда оргкомітету завітала до сирітських будинків, провела майстер-класи з живопису та графіки і допомогла подати їх роботи до участі у конкурсі. Цього року у Проект задіяли 38 юних творців, з сирітських будинків та шкіл інтернатів.

В Україні Проект ініційований International Association Culture and Art 2011 року. Координатором Проекту є Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА», а його організатором — ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив».

ВХІД НА ВІДКРИТТЯ ПРОЕКТУ ВІЛЬНИЙ

Більше інформації: http://lpm.com.ua/uk/article/734

Developed by Symphony Solutions