31.05.2017

Фільм-колаж «Вагрич і чорний квадрт»

14, 17, 19 червня о 18:00

«Вагрич та Чорний квадрат» — повнометражний документальний фільм-гібрид, в якому поєднується «традиційне» документальне кіно с анімацією, перформансами, інсталяціями та абсурдним театром Вагрича Бахчаняна.

Показ відбудеться в рамках «Мистецьких діалогів: Харків-Львів».

Режисер: Андрій Загданський / США/Україна / 81 хв

Дійові особи:

Вагрич Бахчанян — художник слова, концептуаліст, сюрреаліст, дадаіст, авангардист. Народився у Харкові, прославився у Москві, помер в Нью-Йорку.

"Чорний квадрат" – картина Казимира Малевича, написана в 1915 році. Мистецтвознав(и)ці пропонують безліч інтерпретацій цієї роботу, але сходяться в одному - "Чорний квадрта" вихідна точка авангарду радянських республік.

Фільм знімався в Нью-Йорку, Харкові, Києві, Москві і в горах Гегама, Вірменія. Вагрич Бахчанян залишив по собі тисячі малюнків, колажів, десятки нотатників, сотні обкладинок книжок і журналів, понад сто томів «телефонних ілюстрацій», абсурдистських п’єс і численних афоризмів, як-от «Ми народились, щоб Кафку зробити билицею». Абсурдний, сюрреалістичний світ Бахчаняна заповнює екранний простір фільму – малюнки, анімація, перформанси, театр. У цьому світі криється його загадка. І загадка «Чорного квадрата».

Квитки: 30 грн
Квитки можна придбати в касі Палацу перед сеансом або on-line на ticketclub.com.ua та в касах ticketclub

 

Разработано Symphony Solutions