07.05.2018

Мистецька виставка «Сто літ!» Вроцлавської академії мистецтв імені Євгеніуша Гепперта

10 травня о 17:00 під Гоноровим патронатом консульства Республіки Польща у Львові у Палаці мистецтв урочисто відкриють мистецьку виставку, присвячену 100-літтю незалежності Республіки Польща під назвою «Сто літ!».
«Сто літ!» - виставка художників, пов’язаних із Вроцлавською академією мистецтв імені Євгеніуша Гепперта. Близько сотні нових, актуальних робіт польських митців – від абстракції до графіки та реалізму, фотографії, рисунку покажуть у залах Палацу. У виставці беруть участь професори Вроцлавського університету, знані та молоді художники. Мета – представити найважливіші напрямки і тренди вроцлавського мистецтва.
«Показ вроцлавської виставки у всьому своєму багатстві, стилістичній та поколіннєвій різнорідності, різноманітності тем та способів їх опрацювання дає нам надію, що класичний показ картин стане діалогом, різновидом спілкування з українським глядачем. І для обох сторін ця зустріч буде естетичною та інтелектуально наповненою», - сподіваються польські організатори заходу.
Після показу у Львові, виставку «Сто літ!» покажуть у Луцьку та Кам’янці-Подільському.
«Виставки польського мистецтва у Львівському Палаці проходять часто, але роботи митців з Вроцлавської академії мистецтв побачимо вперше. Маємо надію, що це стане початком плідної і якісної співпраці між двома культурними інститутами», - каже координатор із українського боку, заступниця директора ЛПМ з науково-мистецької діяльності, кандидат мистецтвознавства Ольга Луковська.
Довідка: Академія образотворчих мистецтв у Вроцлаві (пол. Akademia Sztuk Pięknychim. Eugeniusza Geppertawe Wrocławiu) — польський вищий навчальний заклад. Заснована 1946 року, як вища державна школа образотворчих мистецтв, з 1996 року — академія. З 2008 року носить ім'я польського художника, першого очільника закладу — Євгеніуша Гепперта.

Разработано Symphony Solutions