Photo

фотошкола, фотоконкурс, фотофорум. Фестиваль короткометражного кіно

04.04.2018

Львівський Палац мистецтв запрошує до Народного музею Тараса Шевченка!

12.03.2018

"Дайте руки, юні други..."

У неділю, 11 березня, у Львівському Палаці Мистецтв фотомитець Йосип Марухняк відкрив виставку "Дайте руки, юні други...". Експозиція присвячена життю і творчості Будителя Галичини, українського письменника, поета і греко-католицького священика Маркіяна Шашкевича. Виставка не до дати - радше до моменту, коли знову гостро стоїть питання захисту рідної мови уже в нашій Українській Державі.

Йосип Марухняк впродовж багатьох років фіксує багато подій, пов'язаних з постаттю Маркіяна Шашкевича, цією експозицією ще раз нагадує про його життєвий подвиг, підкреслюючи, що саме Шашкевич був першим Соборником України.

Icon: 
Зображення: 
Date: 
понедельник, марта 12, 2018 - 22:45
07.03.2018

Фотовиставка Йосипа Марухняка "Дайте руки, юні други..."

У неділю, 11 березня, о 14.00 у Львівському Палаці Мистецтв фотомитець Йосип Марухняк запросить на відкриття виставки "Дайте руки, юні други...".

03.11.2017

Фотовиставка чорно-білого портрету «Без рожевих окулярів»

У вівторок, 7 листопада, о 18.00, у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться відкриття фотовиставки чорно-білого портрету «Без рожевих окулярів» та показ суконь з розписом «Намалюй мені завтра» учас

04.05.2017

"Франція" Бернарда Кеню і "Вірменський Львів" Сурена Варданяна

У Львівському Палаці Мистецтв відбулося відкриття одразу двох виставок: художньої фотографії Бернарда Кеню «Моя Франція» та арт-проекту Сурена Варданяна «Вірменський Львів».

Сурен Варданян – вірменський художник, чиє життя і творчість нероздільно пов’язані з трьома країнами – Вірменією, Україною та Польщею. Митець народився і виріс у Вірменії, навчався та певний час жив у Львові, проте доля закинула його у Польщу, де він проживає сьогодні й активно займається творчістю.

Мистецький проект «Вірменський Львів» виник в уяві художника органічно. Становлення його як художника відбулося саме у Львові, де автор ще студентом ретельно ознайомився з багатою історією та традиціями львівських вірмен, які живуть і розвиваються тут впродовж століть.

Важливим стимулюючим аспектом для Сурена Варданяна при створенні проекту стала також дата 400-ліття вірменського книгодрукування в Україні та діяльність знаного вірменського друкаря Говганеса Карматанянца, який проживав у Львові.

Експозиція поєднала авторську фотографію, графіку, а також композиції на тканині з використанням вірменської каліграфії.

Бернард Кеню – сучасний французький фотохудожник, який захоплюється мистецтвом чорно-білої фотографії. У Львові автор представить збірку світлин на тему «Моя Франція», спеціально створену для українських глядачів. Це, в більшості, емоційні портрети, а також побутові сцени, які розповідають про життя простих французів.

Ахроматичні світлини Бернарда Кеню – довершені мистецькі твори із вдало знайденими ракурсами, мотивами, настроями. Митець з тонким філософським відчуттям світу майстерно вміє зупинити швидкоплинну мить, а в кожну фотографію вкладає частинку себе. Чорно-біла гра світла і тіні надає прозіркам Бернарда Кеню особливої вишуканості та багатого звучання.
Бернард Кеню – палкий прихильник України. Він неодноразово брав участь у збірних мистецьких акціях, які в нас відбуваються, проте персональна виставка автора у Львові відбувається вперше.

Icon: 
Зображення: 
Date: 
четверг, мая 4, 2017 - 19:45 до четверг, мая 25, 2017 - 19:45
01.05.2017

«Моя Франція». Виставка художньої фотографії Бернарда Кеню.

У середу, 3 травня, о 16.00 у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться відкриття виставки художньої фотографії Бернарда Кеню «Моя Франція».

30.01.2017

Фотовиставка «Фрагменти з минyлого»

У середу, 1 лютого, о 17.00, у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться відкриття фотовиставки «Фрагменти з минлого», яку складуть фотографії старого Львова з колекції Олександра Коробова.

15.12.2016

«За перевалом — перевал»

21 грудня, у середу, у Львівському палаці мистецтв відкриють фотовиставку відомого репортера та фотохудожника Володимира Песляка «За перевалом — перевал», присвячену його сімдесятиріччю.

02.08.2016

Відкриття фотопроекту «Шахтарі. Галичина» Анни Рицар і Романа Семена

2 серпня, у вівторок, о 18.00 у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться відкриття проекту львівських фотохудожників Анни Рицар і Романа Семена «Шахтарі. Галичина».

19.04.2016

«Гіркий полин Чорнобиля» Наталії Ратушної

20 квітня, о 16.00, відбудеться відкриття фотовиставки львівської фотохудожниці Наталії Ратушної «Гіркий полин Чорнобиля».

Страницы

Subscribe to RSS - Photo
Разработано Symphony Solutions