Partners

Партнери виставки, фестивалі. мистецькі проекти

13.06.2018

"Фестиваль дизайну вишивАнки"

  У Львівському Палаці мистецтв триває підготовка до потужного "Фестивалю дизайну вишивАнки"

05.06.2018

День відкритих дверей до Міжнародного дня захисту дітей

1-3 червня у Львівському Палаці мистецтв пройшов День відкритих дверей до Міжнародного дня захисту дітей

Палац мистецтв долучився до Міжнародного святкування дня захисту дітей у Львові. Три дні в залах, галереї та терасі тривали урочистості, виступи дитячих та дорослих співаків, танцювальних колективів, майстер-класи.

На святі дитячої творчості працювали різноманітні майстерні, триватимуть майстер-класи та флеш-моби. Зокрема, майстерні: іконопису Левка Скопа, олійного живопису Левка Микитича, акварельного живопису Ольги Клочко, мультиплікації та інші. Майстер-класи: з паперової пластики, з гончарства, виготовлення етноляльки, живопису на шклі, народної ікони. На першому поверсі відкрили виставку для дітей та дорослих «Інший світ». Арт-майстерня показала дивовижну виставку ЗD інсталяцій, «Планетарій», «Науковулабораторію», галерею «Кривих дзеркал» та «Оптичних ілюзій».
3 червня у Львівському Палаці мистецтв підписаали Меморандум про співпрацю. Підписання Меморандуму стало початковим етапом на шляху співпраці між Львівським Палацом мистецтв та представниками громадського сектору – творчими і молодіжними спілками, а також із громадськими організаціями. Передовсім для сторін підписання цього документа взаємовідносини означатимуть налагодження співпраці у сфері культури і мистецтва.
Як зазначив виконуючий обов’язки генерального директора Львівського Палацу мистецтв Юрій Візняк, Львівський Палац мистецтв готовий всебічно напрацьовувати таку співпрацю, яка стосуватиметься розвитку Палацу, представлення по Україні і за її мажами автентичності нашої культури.

На третьому поверсі ЛПМ відкрили сімейну виставку живопису одних із найвідоміших львівських художників та їхніх дітей "Батьки і діти". Відомі львівські живописці, чиї діти теж пішли їхніми шляхами, вирішили об'єднатися на спільній виставці. Понад 60 живописних робіт показали родини Скопів, Сипняків, Андрущенків, Опалинських, Міхновських, Шумських, Крохмалюків та Москаленків.

В залах пройшли виступи дитячих солістів, танцюристів та дефіле міні-моделей із Дитячої модельної агенції «Caramel», майстер-класи від Львівського вищого професійного художнього училища.
Ввечері відбулося офіційне вручення відзнак дітям-конкурсантам та розпочалася концертна програма зірок естради: Анна Чорна, Богдан Тарадада, Анна Ласкар, Шоу-балет «БіліВітрила», Борислава Білоцерківська, Софія Федина, Роман Ковальчук, шоу-балет «Білі Вітрила», Каріна Плай і Слава Сінчук, Ірена, Андрій Залізко та інші.

Icon: 
Зображення: 
День відкритих дверей до Міжнародного дня захисту дітей
Date: 
пятница, июня 1, 2018 - 11:45 до воскресенье, июня 3, 2018 - 11:45
05.06.2018

У Палаці мистецтв підписали Меморандум про співпрацю

Підписання Меморандуму стало початковим етапом на шляху співпраці між Львівським Палацом мистецтв та представниками громадського сектору – творчими і молодіжними спілками, а також із громадськими о

01.06.2018

2 червня у Палаці танцюватимуть танго

2 червня у Палаці мистецтв батьки та їхні діти танцюватимуть ТАНГО.

31.05.2018

Концертна програма зірок естради до Міжнародного дня захисту дітей

3 червня об 18:30 на вуличній сцені в Палаці мистецтв розпочнеться концертна програма зірок естради.

31.05.2018

3 червня відкриють унікальну виставку-фотозону для дітей і дорослих «Інший світ»

3 червня на першому поверсі Львівського Палацу мистецтв розпочне роботу виставка для дітей і дорослих «Інший світ».

31.05.2018

День відкритих дверей до Міжнародного дня захисту дітей 1-3 червня

Палац мистецтв долучається до Міжнародного святкування дня захисту дітей у Львові.

29.05.2018

У Палаці мистецтв підпишуть Меморандум про міжнародну співпрацю

3 червня о 14 годині в Палаці мистецтв відбудеться урочисте підписання Меморандуму про співпрацю із представниками дипломатичного корпусу.

25.05.2018

" Виставка Стефана Мострянського"

25.05.2018

“Білоруська шевченкіана”

У Народному музеї Тараса Шевченка відкрито експозицію “Білоруська шевченкіан

Страницы

Subscribe to RSS - Partners
Разработано Symphony Solutions