08.05.2013

17-19 травня - Міжнародний Ярмарок Настільних Ігор

Ігрова Сфера – Міжнародний Ярмарок Настільних Ігор
Ярмарок Ігрова Сфера пройде 17-19 травня 2013 року у Львові, Україна. Місце проведення залишається колишнім - Львівський Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17.
Ігрова Сфера – це неймовірне місце, де стираються грані. Грані, що умовно існують між людьми в сучасному світі, між людьми різних посад, між дорослими та дітьми,між авторами та видавцями, між видавцями та гравцями. Тут Ви з головою поринете в атмосферу постійного свята. Вашій увазі буде представлена велика кількість настільних ігор, що зацікавить будь-яку вікову групу від найменших наших відвідувачів до старших.
Найсвіжіші новинки зі світу настільних ігор поглинуть Вас у шалений вир подій, цікавих пригод та мозкових головоломок. Вітчизняні та закордонні автори представлятимуть свої нові ігри. Крім того, для усіх бажаючих зіграти у щось захоплююче постійно діятиме ігротека. І якщо Вам до душі припаде якась гра, Ви зможете одразу її придбати.
Також Ігросфера – це чудова можливість для авторів представити свої нові розробки та знайти видавця для своєї гри. Крім цього, вони зможуть поборотися за титул в одній із номінацій конкурсу, отримання якого відіграє немалу роль у просуванні гри на ринку.

Розроблено Symphony Solutions