25.02.2014

Урочистості та заходи у Львівському Палаці мистецтв з нагоди 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка та 10-ої річниці відкриття Музею

У Палаці мистецтв 7 березня о 16:00 з нагоди відзначення 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка відбудуться урочисті заходи та концерти

16:00
Відкриття персональної виставки художніх робіт художника, архітектора Володимира Дорошенка
До експозиції ввійшли близько 60 робіт художника, створених протягом 1954-2013 років, виконаних аквареллю, акрилом, олією. 14 робіт художник присвячує 200-літтю Тараса Шевченка. Їх митець створив, коли подорожував шляхами Кобзаря – у литовському Вільнюсі, російському Петербурзі
16:00
Виставка «Львівські художники - шляхами Кобзаря»
На виставці будуть представлені живописні, акварельні, графічні роботи митців, учасників мистецьких пленерів «Шляхами Тараса», які проходили в 1997 – 2003 роках, а також роботи, подаровані приятелями Народного Музею. Серед учасників - Євген Безніско, Орест Скоп, Сергій Міхновський, Зеновій Кецало, Євген Манишин,Олександр Крохмалюк та інші.
16:00
Виставка художніх робіт Клубу Українських Митців
17 львівських художників, учасників Клубу Українських митців, представлять свої живописні, графічні роботи, присвячені Тарасові Шевченкові. Серед художників - М.Демцю, С. Міхновський, О. Скоп, О. Сипняк та інші.

16:00
Відкриття виставки "Шевченкіана Софії Караффи-Корбут", присвячена 90-літтю від дня народження мисткині
На ілюстраціях до книг, виконаних Софією Караффою-Корбут виростали цілі покоління, а створені образи до «Кобзаря» стали значним внеском у Шевченкіану.
Софія Караффа-Корбут працювалау Львові, закінчила Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва. Знайшла себе в техніці кольорової ліногравюри. Цю техніку започаткувала Олена Кульчицька, а Софія Караффа-Корбут її відновила.
16:00
Відкриття виставки світлин фотографа Йосипа Марухняка
Понад 40 років фотограф робить кольорові фотографії пам'ятників Тарасові Шевченнку, встановлених на Львівщині та в Україні. Щороку його збірка доповнюється новими фотороботами. Й. Марухняк - член Національної спілки фотохудожників України, художник міжнародної федерації фотомитців AFIAP, член Національної спілки журналістів України, член СОФУ. Учасник та призер міжнародних та всеукраїнських фотовиставок.

17:00
Літературно-музична композиція "За Тебе молюсь...", режисер О. Герасименко, ведуча М. Чумарна
Захід присвячений 10 –ій річниці відкриття Народного музею Тараса Шевченка.Відбудеться у конференц-залі Палацу мистецтв.

Розроблено Symphony Solutions