10.06.2014

Пішов із життя завідувач Народного музею Тараса Шевченка Роман Наконечний

9 червня 2014 року року на 74 році пішов із життя завідувач Народного музею Тараса Шевченка,заслужений працівник культури України,а в минулому - директор Львівського палацу мистецтв Роман Олексійович Наконечний.

З ним ми втратили видатну особистість, людину, яка протягом багатьох літ наполегливо і послідовно працювала над шевченкіаною в галицькому краї.Саме з його натхненної ідеї десять років тому у Львові було створено перший у Західній Україні музей Тараса Шевченка.

Життєвий шлях Романа Олексійовича - зразок людської гідності, працелюбності, відповідальності та великої любові до культурних надбань нашого народу.

Дирекція і працівники Львівського палацу мистецтв у глибокій скорботі розділяють біль та гіркоту втрати з родиною покійного.

Пам'ять про Романа Олексійовича як про добру, чуйну людину, яка вміла підбадьорити, зарядити своєю енергією, назавжди збережеться в наших серцях.

Парастас відбудеться з 19:00 10 червня у каплиці 8 лікарні на Топольній, 11 червня в середу о 10 ранку у Львівському Палаці мистецтв, вул. Коперніка, 17 відбудеться прощання

Розроблено Symphony Solutions