27.02.2015

Місяць практичного курсу каліграфії “Український краснопис” у ЛПМ

З 14 березня творча студія "У Кобзаревій світлиці" музею Тараса Шевченка Львівського палацу мистецтв розпочинає місяць практичного курсу каліграфії “Український краснопис”.
Заняття у рамках благодійного семестр-курсу з давньоукраїнського письма відбуватимуться щосуботи з 16:00 до 18:00 год., 14, 21, 28 березня та 4 квітня 2015 року.

У програмі курсу:
- історичне ознайомлення з давньоукраїнським письмом, традицією використання каліграфії в манускриптах, до початку налагодження книгодрукування в Україні;
- вивчення шрифтів: Півустав, Устав, Скоропис. Практичне завдання-вправи з написання літер кириличного алфавіту;
- підсумкове практичне завдання з написання вірша, фрагменту тексту за мотивами творів класика української літератури – Тараса Григоровича Шевченка.

Проводитиме заняття художник Андрій Майовець.
Вартість курсу – 100 грн. з учасника. У вартість входять витратні матеріали (туш, перо, папір).
!!! Для дітей-сиріт, переселенців та дітей, батьки яких воюють або загинули у зоні АТО – участь у заняттях БЕЗКОШТОВНА !!!

Співавтори: Зеновія Филипчук – працівник Музею-студії „У Кобзаревій світлиці”, Ольга Луковська – заступник директора Львівського палацу мистецтв, Анастасія Дякун – волонтер-працівник Центру Опіки Сиріт, о. Роман Прокопець – капелан ЦОС.
Лояльні установи, нематеріальна підтримка: Іконописна школа „Радруж” Українського католицького університету, кафедра графіки та дизайну друкованої продукції Української академії друкарства.

Розроблено Symphony Solutions