02.12.2016

«Для бійців від митців». Тихий аукціон.

У вівторок, 13 грудня, о 16.00 у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться відкриття благодійної виставки «Для бійців від митців». У процесі експозиції відбуватиметься тихий аукціон, спрямований на збір коштів для придбання оптичного обладнання для воїнів АТО ДУК «Правий сектор», 1 штурмова рота.

Тож усі запропоновані художні твори, що будуть на виставці, можна буде придбати, а виручені кошти підуть на закупівлю тактичного . Митці сподіваються, зберуть потрібну суму для придбання оптичного обладнання: тепловізор Quantum XQ50 Thermal Scope, підзорна труба Yukon 6-100x100 зі штативом, лазерний даль номер Leica rangemaster crf 1600-b.

Тактичні тепловізори – саме те, що сьогодні є життєво необхідним для воїнів АТО. Ці прилади, можуть врятувати наших чоловіків, батьків, братів. Тому волонтери всієї країни намагаються згуртуватися, аби кожен підрозділ мав бодай один тепловізор. Втім, На яке обладнання вистачить грошей виручених на аукціоні стане відомо 18 грудня о 18 годині на закритті виставки. То ж, усіх закликаємо придбати художній витвір мистецтва наших сучасних авторів під час тихого аукціону.

Митці прагнуть черговий раз нагадати про потребу переосмислити ситуацію, що склалася на фронті і нагадати, що АТО давно перетворилася на справжню війну. І нехай інші витрачають кошти на смаколики у кав’ярнях, митці готові поділитися тим, що творять і в що вкладають свою душу – свої художні твори. Адже їх цінність в рази перевищує будь-яке бажання плотської втіхи. А сьогодні, коли ці твори мистецтва можна придбати, виручені кошти дадуть шанс на життя ще не одному солдатові. І ще не одна мати отримає листа від свого сина, а не труну і біль. Митці вірять, що перемога близька і об’єднуються заради тих, хто боронить нашу країну на Сході. Бо ми – єдині!

На виставці експонуватимуться твори усіх видів образотворчого (ікони, живопис, графіка, скульптура) та декоративно-прикладного мистецтва. Звертаємось до митців прийняти участь у цій благодійній акції та надати свої твори для продажу. Кількість творів від одного учасника не обмежена. Усі твори необхідно оформити згідно вимог, аби вони стали учасниками лотів тихого аукціону.

ВИМОГИ:
Зображення творів, які митці бажають представити на виставку відправляти на електронну адресу leshac@ukr.net.
До електронного листа має бути прикріплений текстовий файл з інформацією про надані твори.
Для представлення художніх творів для відбору необхідно надати наступні дані: прізвище, ім’я, по-батькові (повністю, без скорочень); рік народження, місто проживання; номер мобільного телефону, адреса електронної пошти; назва роботи, рік створення роботи, матеріал, техніка, розміри роботи. Для запобігання помилок інформацію необхідно надавати українською мовою.
Усі художні твори, що є іконами чи картинами, повинні мати засоби кріплення, аби їх можна було розвісити. Бажано, аби картини мали рами.
Усі художні твори повинні бути підписані автором.
Про результати відбору за електронними зображеннями учасники виставки можуть дізнатися після 5 грудня 2016 року за телефоном 0671176650.
Відібрані твори для експонування на виставці мають бути доставлені до майстерні "На Святоюрській горі" (м. Львів, площа св. Юра 5) не пізніше 9 грудня 2016 року.
Художні твори, що не були продані під час тихого аукціону будуть направленні до Києва, на аналогічну виставку.
Бажаний організаційний внесок участі у виставці (друк поліграфічної продукції, монтаж виставки тощо) – 100 грн.
Телефон для довідок: 0671176650
Просимо ознайомити ваших друзів та колег, що належать до мистецької плеяди з умовами участі у цій виставці.
Інформаційний спонсор – Всеукраїнське інформаційне агентство «Медіастар»
З авторами 5-х найдорожчих лотів будуть надруковані інтерв’ю.
Автор художнього твору, що отримає найбільше глядацьких симпатій, незалежно чи було його реалізовано на тихому аукціоні, отримає інформаційну підтримку власної творчої діяльності протягом 6-ти наступних місяців від інформаційного агентства «Медіастар».

Організатори:
Василь Бойко, Олексій Чередніченко, Колодка Сергій, Лев Скоп , Андрій Ковальчук
Співорганізатори: Львівський Палац Мистецтв, Українська Спілка Іконописців, Іконописне Об’єднання в ім'я св.Кипріяна, ДУК "Правий сектор", ЛНАМ кафедра сакрального мистецтва, іконописна майстерня "На Свято Юрській горі"
Запис відеозвернення від митців для бійців АТО можна зробити з понеділка по п’ятницю з 11 до 19 години в іконописній майстерні на Святоюрській горі (площа Святого Юра, 5)
До участі запрошуються львівські митці, волонтери, громадські діячі та усі небайдужі. Кожен з бажаючих зможе звернутися до бійців АТО і підтримати їх добрим словом.

Розроблено Symphony Solutions