01.05.2017

Кіноклуб Docudays UA: Стираючи Девіда + лекція

10 травня о 19:00 — кіноперегляд та обговорення
13 травня о 16:00 — лекція з кібер-безпеки
 
Вхід вільний

СТИРАЮЧИ ДЕВІДА
 
Режисер: Девід Бонд
Велика Британія / 2009 / 80 хв
 
Девід Бонд живе в країні, де стежать за кожним кроком кожної людини. Він вирішує з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та уряд, тож провокує встановлення над собою нагляду, а потім намагається зникнути. Цей крок назавжди змінює все його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає у жахливу подорож, а за ним, через державні бази даних, стежать двоє безжальних приватних детективів. Ця ситуація змушує його зрозуміти значення недоторканності приватного життя – та її втрати.

 
 
ПРО АВТОРА
 
Девід Бонд – режисер, продюсер та сценарист документальних фільмів, рекламних роликів і короткометражних фільмів, відзначених численними нагородами. 2004 року закінчив Met Film School і відтоді працював над різноманітними кінопроектами на соціальні й політичні теми. «Стираючи Девіда» – його перший повнометражний документальний фільм. Девід Бонд разом зі своїм творчим партнером Ешлі Джонс керує компанією Green Lions і зараз працює над кількома проектами, зокрема, новими повнометражними документальними фільмами і циклами радіопередач для BBC. Крім того, він пише книжку про свій досвід утікача.

ПРО КІНОКЛУБ DOCUDAYS UA
Це кіноклуб від міжнародного кінофестивалю про права людини Docudays UA, метою якого є сприяти активізації діалогу про права людини в українському суспільстві.
Підчас кожного заходу відбувається обговорення проблематики, яку підіймає фільм, з точки зору правозахисту.
Вхід вільний.
 
ЛЕКЦІЯ З КІБЕРБЕЗПЕКИ
13 травня о 16:00 запрошуємо на лекцію "Цифрова незалежність та приватність онлайн"
 

Що відбувається з нашими пошуковими запитами, листуванням, діяльністю в соцмережах, веб-історією, діяльністю на мобільних програмах, інформацією про наше пересування, сітку контактів, покупки і поведінку?
Хто має доступ до цієї інформації? Як вона використовується, і що буде з нею потім?
Як ми можемо на це впливати?
Існують прості способи, як можна повернути собі контроль над тим, які дані про себе ми «випромінюємо» онлайн, захистити своє приватне спілкування від сторонніх очей і зменшити степінь залежності від умов і правил централізованих комерційних платформ.

Поговоримо про:

  • що ми знаємо про урядовий і корпоративний збір, обробку і торг користувацькими даними
  • налаштування веб-переглядачки для мінімізації «випромінювання» даних при перегляді веб-сторінок
  • анонімний і неанонімний перегляд веб-сторінок
  • що таке шифрування і як воно працює
  • шифрування електронної пошти
  • децентралізовані засоби обміну повідомленнями
  • та инше
Розроблено Symphony Solutions