22.05.2017

Д/ф "Конструктор Василь Єрмилов" (прем’єра)

29 травня о 17:00

Львівська прем’єра документальний фільм-есе  про видатного українського художника-авангардиста  «Конструктор Василь Єрмилов». Показ відбудеться за участі режисерки фільму Оксани Коклонської.

Цей фільм — нариси портрету українського художника-конструктивіста Василя Дмитровича Єрмилова, що творив в 20-х роках XX сторiччя. Знайомство з особистістю, художником, з людиною епохи змін, який жив у країні тоталітарного режиму і в умовах смутного часу, але при цьому був космополітом, новатором у мистецтві. Василь Єрмилов створив візуальний образ свого часу, поєднуючи національні та революційні мотиви.

Фільм розповідає не тільки історію творчості художника, а цілу історію його життя. Єрмилов служив в армії, воював, був ув’язнений, писав маніфести, будував, вчився та навчав, кохав, сподівався, відстоював себе, шукав, творив.

Автори фільму — харків’янки,  кураторка Оксана Коклонська та художниця Василіса Незабаром. «Конструктор Василь  Єрмилов» став їхнім дебютним повнометражним документальним фільмом.

Прем’єра стрічки відбулась у березнi 2014 р. у Харкові, і присвячена 120-річчю В. Д. Єрмилова.

Спеціально для львівської прем’єри у Львів завітає режисерка Оксана Коклонська. Після показу вона розповість про фільм та відповість на запитання глядацтва.

Вхід вільний

Більше про Єрмилова: «Про булку в часи батона»  

Сторінка фільму на Facebook

 

Розроблено Symphony Solutions