17.07.2017

Мистецтво Істина Доброта Терпіння

З 18 липня, у Львівському Палаці Мистецтв, до прекрасного долучитися запросить Міжнародна виставка художніх робіт «Мистецтво Чжень Шань Жень» (Мистецтво Істина Доброта Терпіння)

В експозицію виставки включені репродукції п'ятнадцяти митців із Канади, Китаю, США, Таіланду, Тайваню та Японії – усього сорок картин. Більшість картин – оригіналів виконані олією на полотні в стилі «New Renaissance» (Нове Відродження), декілька творів – тушшю на шовку і папері в традиційному китайському стилі.

Cюжети картин свідчать про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Твори мистецтва тут не просто картини – це інструмент, за допомогою якого художники можуть висловити правду.

В залежності від внутрішнього стану художника, живопис наповнюється силою, яка здатна пробуджувати в людині добру чи злу її сторону. Тому внутрішній зміст картин – це заклик, імпульс до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва цінністю, яка ніколи не втратить свого значення.

У якийсь період свого життя кожен з художників познайомився з стародавньою системою морального та фізичного вдосконалювання - Фалунь Дафа (Фалуньгун). Вдосконалюючись за цією системою вони поліпшили свій фізичний і духовний стан, що допомогло їм розширити сприйняття навколишнього світу і знайти відповідь на одвічне питання про вище призначення життя і мистецтва.

Авторів цих робіт об'єднала одна спільна ідея – за допомогою мистецтва показати як прекрасне життя, якщо слідувати його високим ідеалам – Істині, Доброті і Терпінню. Як повна протилежність цьому – на картинах зображене жорстоке переслідування послідовників системи Фалуньгун, яке розгорнув комуністичний режим Китаю в 1999 році.

Невигадані герої картин, що відстоюють свої ідеали, вражають силою духу, стійкістю і неймовірною мужністю. Багато хто з художників на собі відчули страждання у в'язничних катівнях, пройшли всі жахи переслідування за свої переконання.

Ми сподіваємося, що виставка сприятиме відродженню духовного стану суспільства, і впевнені, що ці художні твори здатні пробудити в людях їхню добру сторону.
Більш детальну інформацію можна отримати на сайті:
http://ru.minghui.org/cc/47/

Тел. для довідок:
+380 95 335 9262,
+380 93 207 4471

Розроблено Symphony Solutions