07.09.2017

Альманах "Контури"

27, 28, 29, 30 вересня

Альманах "Контури" складається з трьох короткометражних фільмів, зроблених діаметрально різними режисерами. Споглядальний "Проект дощу" розпочинає альманах. Гострий, журналістський "Енджой" виконаний в своїй авторській манері Валерієм Балаяном, відомого своєю стрічкою "Хуізмістерпутін" є екватором фільму і допомагає глядачу перейти у справжній андеграунд - новели "Зсув", присвяченій спільноті художників, музикантів та перформерів, що знайшла свій притулок в гаражному кооперативі в центрі столиці.

Фільми альманаху:

"Проект дощу", реж. Олег Чорний- 25 хв
ENJOY , реж. Валерій Балаян -15 хв
"Зсув", реж. Олексій Радинський - 25 хв

Автори розглядають стріт-арт під різним кутом зору і ми, новела за новелою мандруємо в полемічну глибину процесу. І з’ясовуємо, що фільм виходить далеко за межі питань про мурали і графіті. 

Після Революції Гідності, війни на Сході та анексії Криму, низові ініціативи в Україні стали ще більш популярними. Радянський підхід до спільної власності досі вважається нормою, aле новий світогляд набуває сили. Тим часом чиновники намагаються наслідувати популярні рухи і наймають художників для піару та пропаганди. Фільм розповідає історії з міста Маріуполя, з анексованого Криму та із столиці України Києва. В той час як одні художники борються за місце для творчості та життя, інші привласнюють спільний простір за допомогою популістів чиновників. Що таке революція, що таке публічний простір та яким є завдання художника у часи війни – ось питання, що піднімаються у кіноальманасі "Контури".

Вхід вільний.

Розроблено Symphony Solutions