22.10.2017

Мандрівний Docudays UA-2017

4-9 листопада покази та обговорення документальних фільмів фестивалю Docudays UA

Розклад показів у Палаці мистецтв

 

4 листопада - тема: трудова міграція
18.00 - Між іншим, У пошуках кращої долі, Ці речі, ці спогади Обговорення

20:00 Чужа робота, обговорення

 

5 листопада - тема: люди з інвалідністю
18.00 -  В іншому світі обговорення
19:00 
Холодні вуха, обговорення

6 листопада - тема: дельфіни
19.00 - Народжені бути вільними, обговорення

7 листопада - тема: безпритульні собаки, захист довкілля
19.00 -  Укриття обговорення 

19:30 Природа мого серця, обговорення

8 листопада - тема: життя в селі
19.00 - Ракіяда, Алтимир, обговорення

9 листопада - тема: кримські татари, боротьба за публічний простір
15.00 - Боротьба Джамали, обговорення
19.00 - Боротьба за кінотеатр Емек, обговорення

 

 Вхід на всі покази вільний

Після кожного показу відбувається обговорення фільмів та піднятих тем разом з правозахисниками/цями.

Подія на Fb

 

Чужа робота
реж. Дєніс Шабаєв / Росія, 2015 / 70 хв
Головний герой, робітник-мігрант Фарух мешкає у фургоні на околицях Москви разом зі своєю сім’єю. Фаруха затягнуло у вир суперечливих обставин: мрій про гру на великому екрані, життя нелегального мігранта і традицій мусульманської родини, яка вимагає від нього дотримуватися законів Корану. 

Між іншим
реж. Юлія Аппен, Микита Лиськов , Олександра Васина, Наталка Целюба / Україна 2016 / 25 хв
Фільм складається з реальних історій українських мігранток в Європі, які розповідають, чому вирішили змінити місце проживання, які мотиви ними керували.

У пошуках кращої долі
Реж. Ганна Фішер / Німеччина, 2016 / 16 хв
У цьому фільмі зображено життя трьох заробітчан. Це будівельник з Болгарії, який живе на вулицях Франкфурта, збираючи пляшки задля грошей на прожиття. Це жінка з Румунії, яка щодня йде на пошуки роботи. І пенсіонер із Болгарії – водій вантажівки, який живе на трасі протягом чотирьох місяців, щоб підтримувати сім’ю вдома.

Ці речі, ці спогади
Реж. Роджер Горн / Південна Африка, 2015 / 30 хв
Фільм зосереджується на культурі жінок-мігранток із Зімбабве, які нині живуть у Кейптауні (Південна Африка). Досліджуючи предмети, які вони взяли з собою, речі, які вони відправили на батьківщину, те, що вони покинули, і пов’язані з ними спогади, фільм показує історії радості, втрати і надії на повернення до Зімбабве.

Холодні вуха
Реж. Лінас Мікута / Литва, 2016 / 42 хв
Два чоловіки – літній фермер та його глухонімий син – живуть у глушині, ізольовані від цивілізації. Хоча вони мешкають під одним дахом, мають спільні проблеми та жалі, проте залишаються дуже далеко один від одного. Їхні спроби поговорити перетворюються на непорозуміння, якщо не на конфлікти.

В іншому світі
Реж. Анна Бединська / Польща, 2016 / 26 хв
У 40-річної Касі двоє дітей-підлітків, щасливий шлюб, її кохає чоловік. Вона жінка середнього класу, її життя чудово організоване, вона досягає успіху у будь-якій справі. Одного дня її спокійне та досконале життя руйнує новина про те, що вона вагітна дитиною з синдромом Дауна.

 

Народжені бути вільними
Реж. Ґаяне Петросян / Великобританія, Росія, 2017 / 74 хв
Цей фільм – викривальне розслідування глобальної торгівлі дикими морськими ссавцями від трьох відважних журналісток-дайверок Ґаї, Тані та Юлії.

Природа мого серця
Реж. Яакко Рууска /  Фінляндія, Німеччина, 2016 / 59 хв
Це фільм про пристрасть у стосунках людини із природою. Подорож до коренів цієї пристрасті приводить нас у лісову глушину Фінляндії. По дорозі ми зустрічаємо ексцентричних людей, які присвятили своє життя природі. Вони одержимі покликом дикої природи, ідеєю про те, щоб бути її частиною, відчути спорідненість із дикими тваринами.

Укриття
Реж. Анастасія Максимчук / Україна, 2016 / 20 хв
Історія зоозахисника і доґхантера, які стикаються в невидимій війні за визначення поняття людяності в країні, де занадто часто громадяни змушені діяти замість уряду.

Ракіяда
Реж. Нікола Іліч / Швейцарія, 2016 / 20 хв
Кожного травня у сербському селі відбувається Ракіяда – змагання, хто більше вип’є, балансуватиме на дерев’яних жердинах і приготує найкращу сливову ракію

Алтимир
Реж. Кей Ганнаган / США, Болгарія, 2016 / 17 хв
З часів краху комуністичного режиму в 1989 році населення Болгарії
 скорочується найшвидше у світі. Низький рівень народжуваності, високий рівень смертності і дві великі хвилі еміграції стерли з мапи Болгарії цілі села, тоді як інші населені пункти перебувають на межі вимирання. Фільм досліджує життя в одному із таких сіл, яке переслідують обіцянки і комунізму, і капіталізму.

Боротьба Джамали
Реж. Елін Йонссон / Швеція, 2017 / 29 хв
Це дуже особистий і потужний портрет надзвичайно талановитої жінки, а також пісні і виступу, які пролили світло на історичні події та сучасну політичну ситуацію. Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши її трагічну сімейну історію та нинішню неспокійну ситуацію і складність становища кримських татар у наш час.

 

Боротьба за кінотеатр Емек
Реж. Емек Бізім / Туреччина, 2016 / 48 хв
Хроніки боротьби у серці Стамбула, що стала однією з найбільш значимих і проклала шлях до протестів на площі Таксім. Вона розгортається довкола кінотеатру «Емек», який зруйнували всупереч волі людей та на шкоду спільному благу, перетворивши його на торговий центр. Фільм показує цю боротьбу з погляду активістів та глядачів.

Організатор: ГО «Патронус»

Інформаційні партнери:
• ТРК «Львів»
• Міжнародний культурний портал «Експеримент»

Контактний телефон (063) 171 40 48

Розроблено Symphony Solutions