18.12.2017

Всеукраїнський проект для молодих митців «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» 2017

У п'ятницю, 22 грудня, о 15.00, у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться відкриття Всеукраїнського проекту «Конкурс Образотворчого та декоративного мистецтва «Просто небелиці" - 2017.

В Україні Проект ініційований International Association Culture and Art 2011 року. Координатором Проекту є Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА», а його організатором — ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив».

До участі у щорічному Всеукраїнському проекті «Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» (далі — Проект) 2017 року подано понад 700 робіт, допущено 678 робіт з 20 областей України. Дякуючи намаганням партнерів, Проект «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» прозвучав у Львові, Києві, Дніпрі, Житомирі (Україна), Варшаві та Кракові (Польща), Цугу (Швейцарія), Мілані (Італія), Банській Бистриці (Словаччина). На сьогодні експозиції оглянуло тисячі осіб.

Впродовж діяльності Проекту вдалось уможливити участь не одного десятка дітей, які мешкають у сирітських будинках та школах-інтернатах Львівської області. За отримані від добродіїв кошти, дітям, що перебували у цих будинках, було придбано професійний художній реманент, канцтовари і солодощі. У часі тривання Проекту команда оргкомітету завітала до сирітських будинків та інтернатів, провела майстер-класи з живопису та графіки і допомогла подати роботи авторів до участі у конкурсі. Цього року у Проект задіяно 37 юних творців, позбавлених батьківської опіки та з фізичними вадами.

30 листопада 2017 року закінчились перегляди робіт усіма членами цьогорічної міжнародної кваліфікаційної комісії (журі). Наступних 10 днів результати оцінювань міжнародного журі опрацьовувала протокольна комісія.
Відкриття експозиції, оголошення результатів та вручення нагород цьогоріч відбудеться 22 грудня 2017 року о 15:00 год. у Львівському палаці мистецтв, де виставка презентуватиметься до 5 січня 2018 року. Далі «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» мандруватимуть виставковими залами партнерів Проекту як в межах України, так і за кордоном (Польща, Італія, Швейцарія, Словаччина).
До складу цьогорічного журі було запрошено 9 фахівців з образотворчого та декоративного мистецтва із України, Польщі, Франції та Голландії.
Роман Лучук
художник, Косів (Україна);
Ярослав Дідула
художник, асистент-викладач Кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури Національного університету “Львівська політехніка”, Львів (Україна);
Юлія Стемпіцька
старший викладач Кафедри графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства, член Спілки дизайнерів України, Львів (Україна);
Антон Ковач
Заслужений художник України, завідувач Кафедри рисунку Закарпатської академії мистецтв, Ужгород (Україна);
Бланка Латка
художниця, Варшава (Польща);
Роберт Боерсма
художник, Ноорбеек (Голландія);
Міся Конопка
художниця, Варшава (Польща);
Моніка Нецка
художниця, Краків (Польща);
Патриція Гінтз
художниця, асистент відділення рисунку в Мистецькому центрі міста Гренобль (Франція).

Всі учасники, члени журі, гості та дипломатичні представники (партнери) запрошені до участі в урочистій церемонії, яка, як звикло, відбудеться у часі кульмінації Проекту.
Цьогоріч Проект в чергове реалізується виключно завдячуючи добродіям, меценатам, спонсорам та офіційним Партнерам. Оргкомітет Всеукраїнського проекту «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» висловлює свою глибоку вдячність усім, хто самовіддано і безкорисливо допомагає успішно його здійснювати не один рік поспіль: компанії «УНІВЕРСАЛЬНА СКЛОНАРІЗКА», «Текстиль-Контакт-Львів», Fashion Studio Andriy Sendetskyy, готелям «Рудольфо», «ЛЕОПОЛІС», «Ibis Style», ресторану «Бачевських», кондитерській компанії «Світоч», видавництву «АПРІОРІ», трускавецкому оздоровчому комплексу “Стрикоза” й іншим добродіям, які висвітлюватимуться на сторінках каталогу з кращими роботами Проекту, сайтах офіційних партнерів, запрошеннях, афішах, банерах і листівках.
Партнери Проекту в Україні:
Виставковий центр «Львівський палац мистецтв», Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого у Києві, Галерея-книгарня «Чорна ящірка» у Дніпрі, Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олега Ольжича.
Особлива подяка і шана усьому колективу Львівського Авторського Драматичного Театру «СПІРОГРАФ» за багаторічну ініціативу та безкорисливу допомогу в усіх заходах та програмах Проекту.

Разом ми допомагаємо тим, ким вже невдовзі буде пишатись країна та світ.

Програма та актуальна інформація стосовно Проекту на офіційних сайтах:
Генерального координатора Проекту www.lvivtorba.com та організатора Проекту www.artcenter.org.ua

Розроблено Symphony Solutions