25.05.2018

" Виставка Стефана Мострянського"

У Львівському Палаці мистецтв відкрили виставку Стефана Мострянського

З 24 травня по 3 червня  за участі в. о. генерального директора Палацу мистецтв Юрія Візняка відкрили художню виставку видатного закарпатського митця, в минулому театрального актора, а нині художника Стефана Мострянського.

На відкритті також були присутні близький друг художника, нідерландський митець Андре Ван Дер Венден, японська піаністка Атсуко Сета, приятелі з Польщі і колеги по сцені з ужгородського театру.

Презентуючи роботи у творчому альбомі, пан Стефан наголошує, що присвячує своє мистецтво батькам, «двом найдорожчим людям, які дарували реальність пізнавати це безмежне та прекрасне творіння Бога - щастя жити!»

Відомий митець Андре Ван Дер Венден, у передмові до альбому написав так: «Картини Стефана не можна віднести до якогось одного з існуючих стилів у малярстві. Вони можуть бути пов’язані з періодом пізньої готики, хоча у них немає ознак втоми чи занепаду. Техніка його може опиратись на кубізм, поза тим елементи малярські мають величезну єдність і виразовість. Малярський стиль Стефана Мострянського може бути визнаний як індивідуальний».

І справді, про дивовижні роботи художника важко щось говорити – їх потрібно побачити, впустити у свою свідомість і відчути серцем.

 

 
Розроблено Symphony Solutions