31.05.2018

3 червня відкриють унікальну виставку-фотозону для дітей і дорослих «Інший світ»

3 червня на першому поверсі Львівського Палацу мистецтв розпочне роботу виставка для дітей і дорослих «Інший світ». Арт-майстерня розгорне в стінах Палацу дивовижну виставку ЗD інсталяцій, «Планетарій», наукову лабораторію, галереї «Кривих дзеркал» та оптичних ілюзій.
Виставка, що наочно показує «інший світ», стала надзвичайно популярною в Трускавці. Адже вона об’єднує більше п’яти розваг та цікавих об’єктів. ЗD інсталяції із різними зображеннями – від краєвидів до природи, тварин та техніки – це фотозони, де дитина чи дорослий може створити оригінальні фото з ефектом присутності.
Наукова лабораторія «Життя під мікроскопом» – це десять мікроскопів та понад 50 лабораторних зразків флори та фауни.
«Цікавий об’єкт не лише для дітей, але й для дорослих. Тут можна побачити око бджоли, носик комара та інші унікальні речі», – каже організатор виставки Павло Рибак.
Ще один елемент виставки – «Планетарій». Це пізнавально-розважальний відеоконтент про планети сонячної системи, народження життя на землі, підводний світ, про зниклі цивілізації.
«У п’ятиметровому надувному великому куполі створена особлива атмосфера космосу. Всередині на м’яких пуфиках можна подивитися на наукові та розважальні фільми, послухати музику. Діти із задоволенням в такій формі вчать астрономію», – додає співорганізатор заходу Констянтин Генов.
У галереї «Кривих дзеркал» можна побачити смішні та незвичайні трансформації відображення. А в галереї «Оптичних ілюзій» – картини, які демонструють суб’єктивність сприйняття оточуючої реальності.

Розроблено Symphony Solutions