05.06.2018

У Палаці мистецтв підписали Меморандум про співпрацю

Підписання Меморандуму стало початковим етапом на шляху співпраці між Львівським Палацом мистецтв та представниками громадського сектору – творчими і молодіжними спілками, а також із громадськими організаціями.
Передовсім для сторін підписання цього документа взаємовідносини означатимуть налагодження співпраці у сфері культури і мистецтва.
Як зазначив виконуючий обов’язки генерального директора Львівського Палацу мистецтв Юрій Візняк, Львівський Палац мистецтв готовий всебічно напрацьовувати таку співпрацю, яка стосуватиметься розвитку Палацу, представлення по Україні і за її мажами автентичності нашої культури.
«На сьогодні ми декларуємо про наміри співпраці. Впродовж літнього періоду готові доповнити склад підписантів новими суб’єктами, а вже восени будемо колегіально збиратися, щоби спільно напрацювати можливості для створення юридичної особи – Альянсу творчої інтелігенції», – сказав очільник Львівського Палацу мистецтв.
Окрім того, заклад культури, на базі якого було підписано Меморандум про співпрацю, також активно налагоджує міжнаціональні культурні взаємовідносини, долучаючи до підписання документа представників дипломатичних установ.
Куратором міжнародної співпраці від Львівського Палацу мистецтв буде Уляна Флишко, керівник медіа-інформаційного відділу. Водночас за співпрацю із представниками творчих спілок відповідатиме Галина Дорощук, керівник бібліотеки – Медіатеки, а за роботу із громадськими організаціями та молодіжними спілками від Палацу опікуватиметься громадський діяч Володимир Місяйло.
Зауважимо, основні принципи майбутнього співробітництва полягатимуть у постійній комунікації, взаємодопомозі та спільній участі в міжнародних проектах. Згідно з Меморандумом, сторони домовляються про проведення спільних заходів – семінарів, тренінгів, лекцій, конференцій, прес-конференцій, виставок, пленерів, фестивалів, благодійних заходів, проектів та інших культурно-мистецьких проек

Розроблено Symphony Solutions