18.06.2018

Дизайнерська виставка «Симфонія душі» Галини Стеблій

Дизайнерська виставка «Симфонія душі» Галини Стеблій / Галина Стеблій як ідея для стартапу
Від 14 до 30 червня 2018 року зал другого поверху Львівського Палацу мистецтв окрашатиме унікальна дизайнерська художньо-графічна виставка текстильних картин «Симфонія душі» авторства Галини Стеблій.
Яскраво, як і сама виставка, пройшло відкриття заходу. Колеги, друзі, знайомі та просто шанувальники сучасного мистецтва, яке репрезентує в своїй унікальній колекції Галина Стеблій, зібралися 14 червня на старт нової експозиції в головному виставковому просторі міста Лева.
Мисткиню привітав із дебютом виконуючий обов’язки генерального директора Львівського Палацу мистецтв Юрій Візняк. За словами очільника Палацу, така виставка є справжньою насолодою для поціновувачів красивого. «Ми щиро вдячні Вам, що обрали для розміщення своєї дивовижної краси колекції картин саме Львівський Палац мистецтв. Впевнений, що цю виставку відвідають багато людей і неодмінно залишать для себе приємні враження про Вашу «Симфонію душі»», – зазначив Юрій Візняк, звертаючись до автора виставки Галини Стеблій.
Сама ж пані Галина зазначає, що виставила на показ громадськості лише частину своїх робіт. Ці картини, створені способом сублімаційного багатоколірного друку, формують різноманітні тканинні вироби із атласу, креп-сатину та шифону. «У нас, на жаль, занепадає такий напрямок підприємництва як легка промисловість. Саме ці картини можуть «оживити» дещо цю галузь виробництва і стати хорошим стартапом для молодих фахівців», – наголошує авторка виставки.
І справді, розгледівши уважно ці витвори мистецтва, можна в них побачити передовсім різноманіття ідей для втілення. Це можуть бути і дизайнерські речі для окраси осель (тюлі, скатертини, картини). Також матерія стане прекрасною основою для пошиття унікального дизайнерського одягу (суконь, костюмів, декорів, тощо).
Зрештою, якщо таку дизайнерську текстильну картину розмістити в своєму домі, то мабуть насправді можна відчути, якою ніжною, лагідною та дивовижно красивою є «Симфонія душі».
Запрошуємо наших шановних відвідувачів побувати на цій виставці, яка не лише заворожить своїм різнобарв’ям, але й може стати перспективою для втілення стартап-ідеї!

Розроблено Symphony Solutions