18.06.2018

Виставка відомого художника-аквареліста Олега Козака

Львівський Палац мистецтв запрошує відвідати виставку відомого художника-аквареліста Олега Козака
«Акварелі» – саме під такою назвою на території найбільшого виставкового простору в центрі міста Львова розпочала роботу виставка, яку на знак пошани і на згадку про відомого художника Олега Козака організували його рідні та друзі.
Побачити експозицію робіт Олега Козака, яку відкрито на другому поверсі Львівського Палацу мистецтв, прийшла чимала публіка. Рідні, друзі, знайомі та шанувальники неповторного і витонченого авторського художнього стилю Олега Козака прийшли, щоби продемонструвати, що пам'ять про цю велику людину не згасає, а натомість житиме вічно, зокрема, через його такі колоритні акварельні полотна.
Звертаючись до присутніх, виконуючий обов’язки генерального директора Львівського Палаці мистецтв Юрій Візняк зазначив, що така виставка є дуже затребуваною, адже показує, яким є неповторним та багатим стиль видатного художника Олега Козака. «Пропоную такі виставки започаткувати і проводити в Палаці щорічно. Адже саме так можемо виставляти на показ суспільстві той неоцінений мистецький спадок, який за своє життя формував цей великий художник», – сказав Юрій Візняк.
Водночас, до відвідувачів звернулася і заступник директора Львівського Палацу мистецтв Ольга Луковська. Задум зробити таку виставку визрівав вже давно. Завдяки великому бажанню рідних і друзів митця на огляд громадськості представлено велику колекцію робіт «Акварелі», яка говорить не лише про витончений унікальний стиль художника, але й про те, що мистецтво насправді є вічним, а пам'ять про тих, хто його творить – ніколи не згасає!
Львівський Палац мистецтв радо відчиняє двері перед кожним своїй відвідувачем! І сьогодні ми запрошуємо на цю прекрасну колекцію акварельних робіт видатного Олега Козака.
Виставку картин можна оглянути на другому поверсі Палацу.

Розроблено Symphony Solutions