26.06.2018

28 червня об 16:00 показ фільму "Помста Данила Струка"

28 червня об 16:00 у конференц-залі Львівського Палацу мистецтв відбудеться перегляд документального фільму "Помста Данила Струка". Автор, режисер, сценарист фільму - Василь Глинчак. Свого часу пан Василь побував у Канаді, де почув історію про відважний подвиг помічника ректора львівського медінституту Євстахія Струка. На основі цих спогадів зняв фільм. У 2007 році фільм став лауреатом ІІІ Міжнародного конкурсу телефільмів країн СНД у Севастополі, здобувши перше місце в номінації «У війни не жіноче обличчя».
Фільм присвячений пам’яті Євстахія Струка – проректора медичного інституту, який врятував від загибелі студентів. Його син Данило в еміграції був видатним діячем української культури, який активно популяризував діяльність українських дисидентів.
В заході візьмуть участь Консул Канади Оксана Винницька, поет Ігор Калинець, представник із родини Струків з села Верхнє Синьовидне, директор Бібліотеки діаспорної літератури Іван Сварник. Він покаже англомовну енциклопедію України, видану Данилом Струком.
Вхід вільний, запрошуємо усіх охочих та представників ЗМІ.
На фото: Дарія і Євстахій Струк. 22 червня 1939 рік

Розроблено Symphony Solutions