04.07.2018

ІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Фольклорний передзвін»

Львівський Палац мистецтв долучається до проведення ІІІ Міжнародного молодіжного фестивалю «Фольклорний передзвін». Захід триватиме з 5 по 8 липня

На фестиваль запросили молодіжні фольклорні колективи різних жанрів – танцювальний, вокальний з України (Львівської, Тернопільської, Донецької та Луганської області), Республіки Польща, Словацької Республіки. Фестиваль відбуватиметься у формі культурно - мистецького табору дітей – учасників творчих колективів Польщі, Словаччини та України, на якому молодь вивчатиме польську, словацьку, лемківську, українську пісню і танець з репертуару колективів – учасників фестивалю.
Захід організовують за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:
5 липня
17:00 - Приїзд учасників, екскурсія містом. У Львівському Палаці мистецтв відбудеться майстер-клас із малювання на склі.
20:00 - Ігри, знайомство, етно-вечірка
6 липня
11:00 - У ЛПМ відбудеться прес-конференція за участі представників ЛОДА, Львівської міської ради, Генерального Консульства Республіки в Ужгороді, організаторів фестивалю, керівників ансамблів.
11:30 - Відкриття фестивалю, виступи творчих колективів.
17:00 - У Музеї етнографії та художнього промислу відбудеться відкриття спільної українсько-польсько-словацької виставки дитячого малюнку "Я малюю рідний край".
20:00 - У ЛПМ пройде етно-вечірка
7 липня
10:00 - У ЛПМ відбудеться круглий стіл "Роль молоді у розвитку культури, як важливого чинника економічного розвитку та соціальної єдності країни".
Перегляд відеороликів про особливості національного костюму, пісні та танцю кожного регіону, пам'ятки архітектури, відомих особистостей.
- Презентація колекції давніх музичних укрїнських інструментів, інтерактивний майстер-клас від Любомира Кушлика, члена Європейської спілки фольклористів.
- Проведення майстер-класів, на яких молодь вивчатиме українську, лемківську, польську, словацьку пісню з репертуару колективів-учасників фестивалю і український танець.
17:00 - Марш учасників фестивалю центром міста, концерт біля пам'ятника Тарасові Шевченку.
20:00 - Екскурсія Львовом.
8 липня
10:00 - Екскурсія Львовом.
16:00 - Гала-концерт у Львівській обласній філармонії, нагородження Дипломами фестивалю.
20:00 - У ЛПМ відбудеться молодіжна етно-вечірка.

Розроблено Symphony Solutions