10.07.2018

Виставка малярства Володимира Стадничука

11 липня о 16:00 у Львівському Палаці мистецтв урочисто відкриють виставку малярства львівського художника Володимира Стадничука.
На виставці малярства автор покаже 110 картин різних років. Представлені різні авторські техніки – від експресивного живопису в пейзажах і натюрмортах, до розливу емалевих фарб в абстрактних роботах. Найдавніша картина датується ще 1981 роком. Найновіші роботи автор намалював вже цього року.
Востаннє у залах Палацу мистецтв персональна виставка Володимира Стадничука проходила майже 10 років тому – у липні 2009 року. Тоді виставку відкривав уже покійний Герой України Борис Возницький, шанувальник творчості митця. Роботи на історичну тематику Володимир Стадничук подарував Львівській галереї мистецтв, яка тепер носить ім’я Бориса Возницького та Музею Івана Виговського.
Довідка:
Володимир Стадничук народився 8 серпня 1938 року в селі Михайлівка, нині Борщівського району на Тернопільщині. Навчався в Московському художньому інституті. Працював художником-оформлювачем у містах Чернівці, Броди Львівської області. Від 1967 – учасник виставок у містах Тернопіль, Чернівці, Київ, Канів. Персональні виставки пройшли у містах Заліщики, Борщів, Тернопіль, Львів. Член НСХУ. Працює в галузі станкового живопису (історична картина, пейзаж, натюрморт, модернізм, сюрреалізм, абстракція). Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок.

Розроблено Symphony Solutions