12.07.2018

Виставка малярства Володимира Стадничука

Художник Володимир Стадничук показав у найбільшому залі Палацу мистецтв більше сотні робіт за 37 років творчості. 11 липня урочисто відкрили виставку малярства львівського художника Володимира Стадничука.
Митець працює в різних авторських техніках: від експресивного живопису в пейзажах і натюрмортах, до розливу емалевих фарб в абстрактних роботах.
В.о. обов’язки Палацу мистецтв привітав митця і побажав здоров’я і наснаги для подальшої творчої роботи:
«Володимир Стадничук, окрім того, що дуже талановитий і унікальний художник, ще й відкритий та щедрий. Велику картину «Тайна вечеря», яку він намалював із знаменитої роботи Да Вінчі у авторському стилі, дарує Українському Католицькому університететові. Велика подяка йому за це», - каже Юрій Візняк.
Представник Католицького університету Назар Дуда також подякував за подарунок і зазначив, що картина стане окрасою філософсько-богословського факультету в приміщенні на вулиці Хуторівці.
Володимир Стадничук запрошує усіх охочих подивитися його роботи – від раннього періоду творчості до сучасного.
Востаннє у залах Львівського палацу мистецтв персональна виставка Володимира Стадничука проходила майже 10 років тому – у липні 2009 року. Тоді виставку відкривав уже покійний Герой України Борис Возницький, шанувальник творчості митця. Роботи на історичну тематику Володимир Стадничук подарував Львівській галереї мистецтв, яка тепер носить ім’я Бориса Возницького та Музею Івана Виговського.
Довідка:
Володимир Стадничук народився 8 серпня 1938 року в селі Михайлівка, нині Борщівського району на Тернопільщині. Навчався в Московському художньому інституті. Працював художником-оформлювачем у містах Чернівці, Броди Львівської області. Від 1967 – учасник виставок у містах Тернопіль, Чернівці, Київ, Канів. Персональні виставки пройшли у містах Заліщики, Борщів, Тернопіль, Львів. Член НСХУ. Працює в галузі станкового живопису (історична картина, пейзаж, натюрморт, модернізм, сюрреалізм, абстракція). Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок.

Розроблено Symphony Solutions