19.09.2018

Президент Порошенко відвідав 25 Форум видавців

Президент України Петро Порошенко відвідав 25 Форум видавців у Львові. Він взяв участь в урочистому відкритті ювілейного 25 Book Forum | Форум видавців 2018 в Львівському театрі опери та балету ім. С.Крушельницької.

«25 років – це досить поважний вік для літературного фестивалю, враховуючи, що час його становлення припав на період глибоких економічних та соціальних криз. Воок Forum Lviv відкриває нові можливості для вільного спілкування авторів, видавців, книгорозповсюджувачів і поціновувачів друкованого слова. Я впевнений, що Форум і надалі буде реалізовувати свою місію, гуртувати людей, які здатні генерувати та сприймати нові ідеї, поширювати поле культури.

Не менш важливим є й те, що Форум твердиться, як платформа української культури, яка покликана популяризувати долю вітчизняних письменників та книговидавництва у наші державі, а також репрезентувати Україну та українське у всьому світі. Мені дуже приємно, що з кожним роком Форум розширює рамки свого існування, і у дні його проведення Львів перетворюється на єдиний літературний простір, який збирає все більшу кількість вітчизняних авторів», – зазначив у своїй промові Президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, що з 19-23 версеня у Львівському палаці мистецтв проходитиме виставка-ярмарок Форуму видавців.

Розроблено Symphony Solutions