01.10.2018

Пройшов перший Фестиваль краси "Art Beautiful"

28-30 вересня у Львівському палаці мистецтв відбувся перший Фестиваль краси «Art Beautiful», у межах якого відбулася 10 церемонія нагородження "ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини", Fashion trends, відбулася зустріч поціновувачів краси із співачкою Наталкою Карпою, пройшов «Action Battle» салонів краси, а також щодня - виставка-продаж декоративної та доглядової косметики та концертна програма.

На території Львівського палацу мистецтв зібралися провідні перукарі, візажисти, майстри манікюру та педикюру та дизайнери. Для відвідувачів вони продемонстрували останні тенденції в індустрії краси, моди та здоров’я.

Ще однією з родзинок фестивалю «Art Beautiful» стали покази нарядів одягу для дітей. Окрім українських дизайнерів, свої колекції продемонстрували білоруси. Мінчанка Валерія Криса для демонстрації своєї колекції привела до Львова цілу дитячу модельну агенцію.

Під час фестивалю відбулася зустріч поціновувачів краси із співачкою Наталкою Карпою, яка поділилася досвідом співпраці з beauty-брендами та презентувала новий аромат "Natali by Karpa".

Заслужена артистка України Наталка Карпа представила авторську косметику, розповіла про власний салон краси та авторську косметику. Усі охочі мали можливість не лише ознайомитися, а й придбати з її парфуми "Soncezalezhna".

Найвидовищним виявився Батл салонів краси. Сім команд зійшлися у поєдинку на створення найкращого образу - королеви осені у стилі fashion. Команда у складі двох осіб - перукар та візажист - працювали у чотири руки. Під час жеребкування учасники отримали конкурсний номер, працювали із жіночим стилем моделі. Завдання ускладнювало те, що кожна з невідомих конкурсанткам моделей «комплектувалася» специфічним вбранням від дизайнера одягу (Наталі Картуненко), до якого й потрібно було «припасовувати» зачіску. Час виконання завдання - 1,5 год. Зазвичай, умови підготовки конкурсного завдання є ідеальними. А тут, під час конкурсу, були "несподівані" перешкоди (дим, вітер, гучна музика та світломузика, феєрверки, конфетті та ін.).
У "битві" перемогла команда у складі Наталі Хадєєвої та Світлани Пшеніснової (на фото).

Розроблено Symphony Solutions