04.10.2018

Нині стартує виставка-ярмарок "Львівський товаровиробник"

Сьогодні, 4 жовтня, у Львівському палаці мистецтв стартує 11-та виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник», яка триватиме до 7 жовтня.

На ярмарку буде представлено товари львівських виробників з різних галузей промисловості, зокрема легкої та харчової. Так, на відвідувачів чекає виставка меблів, будматеріалів, товарів повсякденного вжитку, а також хендмейд-продукції.

Окрім цього, в межах заходу вперше відбудеться круглий стіл, де учасники тренінгових курсів "Вчимося бізнесу" у 2017-2018 рр. поділяться враженнями від навчання, досвідом започаткування власного бізнесу та реалізації бізнес-ідей.

Також для відвідувачів приготували жіночий тренінг з лідерства "Жінки, що впливають", VIII Всеукраїнський конкурс "Битва модельєрів", ХХІІ Фестиваль перукарського мистецтва "Галицький талант", презентацію "Кластера модних індустрій" та "Кластера видавничої діяльності та поліграфії", виставки конкурсних робіт дитячого малюнка "Купуй львівське!" та ін.

"Цього року на ярмарку буде представлений новий кластер моди. Він презентуватиме свою діяльність, можливості виходу на зовнішні ринки, а також комунікації з підприємцями з-за кордону. Також, як і кожного року, ми проведемо конкурс "Битва модельєрів" та "Галицький талант". Обіцяємо й конкурс дитячого малюнка "Купуй львівське!". У всіх школах Львова учні 1-4 класів малюватимуть малюнки, які будуть розміщені на виставці. Після цього 3 найкращі роботи отримають подяки від міського голови", - розповіла начальник відділу ділових індустрій Львівської міської ради Галина Заяць.

Додамо, на конкурс "Битва модельєрів" з'їжджаються учні з усієї України. За словами організаторів, торік були учасники з 14 областей України.

Вхід - безкоштовний.

Розроблено Symphony Solutions