05.11.2018

АНОНС! 6 листопада запрошуємо журналістів

6 листопада відбудеться відкриття міжнародної мистецької виставки - ХХІІ Осіннього Салону "Високий Замок - 2018" у Львівському палаці мистецтв. З цієї нагоди ми запрошуємо журналістів на прес-конференцію, початок о 15.00.

Зауважимо, що під час події усі три поверхи Палацу мистецтв будуть задіяні мистецькою частиною, адже імпреза складається з п'яти частин: обласна виставка дитячого малюнку, виставка Українського плакату, виставка студентської творчої графіки кафедри книжкової та станкової графіки Української академії друкарства, виставка-вшанування метра, що відійшов у вічність, Григорія Смольського. І сам конкурс "Осінній Салон "Високий Замок-2018".

Як зазначив кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну НЛТУ України Юрій Ямаш, виставка Українського плакату студентів кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України, буде присвячена до 145 річниці їхньої alma mater та 25-річчя статусу "університет". В експозиції буде представлено творчий доробок студентів – понад 40 плакатів, переважно екологічної тематики.

За словами завідувача кафедри станкової та книжкової графіки Української академії друкарства, заслуженого художника України Сергія Іванова, протягом року в академії у їхній Фонд кращих студентських робіт викладачі відбирають чимало студентських робіт. Пізніше ці роботи беруть участь у різних українських та міжнародних виставках. "Це вже четверта наша виставка. Дуже приємно, що нова міні-галерея "Art Prostir" Львівського палацу мистецтв відкриється саме виставкою графіки студентських робіт УАД", - зазначив він.

Цього року у межах Салону вшануємо виставкою метра, що відійшов у вічність, - Григорія Смольського. «Григорій Смольський – учень школи Олекси Новаківського. Він і дотепер нерозкрита сторінка. Це чоловік, який відкрив Космач, написав книгу про Довбуша, мав гарне почуття гумору», - розповідає головний художник Львівського палацу мистецтв, заслужений діяч України Орест Скоп.

Розроблено Symphony Solutions