15.03.2018

Текстильні інспірації

У четвер, 15 березня, у Львівському Палаці Мистецтв, відбулося відкриття вернісажу «Текстильні інспірації». Цей мистецький проект - експериментальна ініціатива, метою якої є відродження та популяризація мистецтва художнього текстилю, демонстрація діапазону творчих пошуків професійних митців України, а також створення можливості творчої співпраці та обміну досвідом.

Важливим завданням проекту є привабити до експериментування з текстильними матеріалами авторів-текстильників різних поколінь, зокрема, молодь, а також художників інших видів мистецтва, які ніколи не працювали в текстилі, проте мають творчий потенціал та бажання спробувати створити свій авторський шедевр. Робота з тканиною у поєднанні з досвідом живописців, графіків, керамістів, дизайнерів дала потужний творчий сплеск мистецьких асоціацій.

В експозиції представлено оригінальні твори, створені з використанням широкого арсеналу текстильних технік та матеріалів. Зокрема, представлено ткацтво, холодний та гарячий батік, вільний розпис, вузликову техніку «шіборі», аплікацію, колаж, друк на тканині, а також комбіновані та авторські техніки.

Експоновані на виставці роботи відображають як традиційні образи, так і авангардні сучасні мистецькі тенденції. Декоративні композиції позначені неабиякою творчою фантазією авторів, котрі трансформуючи образи, відчуття, ідеї, створюють концептуальні ексклюзивні мистецькі твори.

Розроблено Symphony Solutions