25.04.2018

"Екзистенція" Анатолія Мельника

 22 квітня – 6 травня 2018 року у Львівському Палаці мистецтв відбудеться виставка малярства Мельника Анатолія Івановича.

  Анатолій Мельник народний художник України, дійсний член Національної академії мистецтв України, академік, член Національної спілки художників України.

   Мистецький проект «Екзистенція» Анатолія Мельника у Львівському Палаці мистецтв – це не просто презентація творчого доробку автора за останній період. Метою проекту є своєрідний дискурс на тему людини, її духовних орієнтирів, що демонструється в доступних почуттєвому сприйняттю формах, лініях, силуетах, кольорах.

  Виставка буде супроводжуватися різноманітними заходами. Зокрема, на відкритті глядачі матимуть можливість не лише побачити живописні твори, а й особисто поспілкуватися з автором, а також почути камерний оркестр «Академія» під керівництвом народних артистів України Артура Микитки та Ігора Пилатюка. У рамах проекту передбачено теж авторські лекції про сучасне мистецтво та кураторські екскурсії для студентської молоді мистецьких вузів Львова.

Розроблено Symphony Solutions