27.04.2018

Всеукраїнський фестиваль «EthnoЛялька 2018»

Запрошуємо львів'ян та гостей міста на Всеукраїнський фестиваль «EthnoЛялька 2018»

 24 квітня в Львівському Палаці мистецтв / Lviv Art Palace розпочав роботу мистецький проект Ірини Сорокіної / Irka Soroka «EthnoЛялька 2018». Скористатися можливістю та побувати на цьому дивовижному заході відвідувачі можуть до 6 травня 2018 року.

Головними «моделями» експозиції є ляльки, виконані в різних техніках та матеріалах.
На виставці також можна ознайомитися із живописними роботами, якіпредставили в рамках проекту «EthnoЛялька 2018» художниці Олена Жеребецька та Любов Демцю.
За словами Олени Жеребецької / Olena Zherebetska, на виставці представлені 25 її живописних робіт. Вони відображають ті етномотиви, які є притаманними для України. 
Полотна в техніці батика подала на експозицію в рамках проекту «EthnoЛялька 2018» і художник Любов Демцю / Liuba Demtsiu. Мисткиня зазначає, що квіти, які є на її картинах, є яскравими символами багатства української землі, її різнобарв'я. 
Сама ж засновник і автор мистецького проекту «EthnoЛялька» Ірина Сорокіна розповідає, що започатковано такий захід було ще в 2009 році. Відтоді майстри із різних областей України, а також з-за її меж могли представити свої оригінальні роботи, які передають всю повноту і різнобарв'я етносу. 
У цьогорічному Всеукраїнському фестивалі «EthnoЛялька 2018» участь беруть близько 40 авторів із Дніпропетровщини, Харківщини, Полтавщини, Тернопільщини, Київщини та Львівщини. 
Головною місією фестивалю, кажуть його організатори, є створення позитивного настрою для відвідувачів і поціновувачів красивого і дивовижного!

 

 

Розроблено Symphony Solutions