05.06.2018

День відкритих дверей до Міжнародного дня захисту дітей

День відкритих дверей до Міжнародного дня захисту дітей

1-3 червня у Львівському Палаці мистецтв пройшов День відкритих дверей до Міжнародного дня захисту дітей

Палац мистецтв долучився до Міжнародного святкування дня захисту дітей у Львові. Три дні в залах, галереї та терасі тривали урочистості, виступи дитячих та дорослих співаків, танцювальних колективів, майстер-класи.

На святі дитячої творчості працювали різноманітні майстерні, триватимуть майстер-класи та флеш-моби. Зокрема, майстерні: іконопису Левка Скопа, олійного живопису Левка Микитича, акварельного живопису Ольги Клочко, мультиплікації та інші. Майстер-класи: з паперової пластики, з гончарства, виготовлення етноляльки, живопису на шклі, народної ікони. На першому поверсі відкрили виставку для дітей та дорослих «Інший світ». Арт-майстерня показала дивовижну виставку ЗD інсталяцій, «Планетарій», «Науковулабораторію», галерею «Кривих дзеркал» та «Оптичних ілюзій».
3 червня у Львівському Палаці мистецтв підписаали Меморандум про співпрацю. Підписання Меморандуму стало початковим етапом на шляху співпраці між Львівським Палацом мистецтв та представниками громадського сектору – творчими і молодіжними спілками, а також із громадськими організаціями. Передовсім для сторін підписання цього документа взаємовідносини означатимуть налагодження співпраці у сфері культури і мистецтва.
Як зазначив виконуючий обов’язки генерального директора Львівського Палацу мистецтв Юрій Візняк, Львівський Палац мистецтв готовий всебічно напрацьовувати таку співпрацю, яка стосуватиметься розвитку Палацу, представлення по Україні і за її мажами автентичності нашої культури.

На третьому поверсі ЛПМ відкрили сімейну виставку живопису одних із найвідоміших львівських художників та їхніх дітей "Батьки і діти". Відомі львівські живописці, чиї діти теж пішли їхніми шляхами, вирішили об'єднатися на спільній виставці. Понад 60 живописних робіт показали родини Скопів, Сипняків, Андрущенків, Опалинських, Міхновських, Шумських, Крохмалюків та Москаленків.

В залах пройшли виступи дитячих солістів, танцюристів та дефіле міні-моделей із Дитячої модельної агенції «Caramel», майстер-класи від Львівського вищого професійного художнього училища.
Ввечері відбулося офіційне вручення відзнак дітям-конкурсантам та розпочалася концертна програма зірок естради: Анна Чорна, Богдан Тарадада, Анна Ласкар, Шоу-балет «БіліВітрила», Борислава Білоцерківська, Софія Федина, Роман Ковальчук, шоу-балет «Білі Вітрила», Каріна Плай і Слава Сінчук, Ірена, Андрій Залізко та інші.

Розроблено Symphony Solutions