19.09.2018

Тисяча культурних подій на Форумі видавців

50 локацій та 250 тонн книжок: у Львові стартував ювілейний 25 Book Forum
9 вересня, у Львові стартував найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи – ювілейний 25-й Book Forum. Фокусною темою цьогорічного Форуму видавців стане «Ринок свободи». Про це під час прес-конфренції повідомила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

«Сьогодні стартує 25 Форум видавців, і не віриться, що це триває стільки років, і я впевнена, що це триватиме ще стільки ж років. Ми старалися і ми створили головний культурний фестиваль країни. Я сподіваюся, що Форум є важливим не лише для Львова і України, а й для всієї Європи. Фокусною темою Форуму видавців є «Ринок свободи», а що це значить, можна дізнатися на кластерах, де найкращі інтелектуали розкажуть про це. Загалом я вірю, що читання може врятувати людину в різних ситуаціях та навіть країну», – розповіла Олександра Коваль.

Фокусною темою цьогорічного Book Forum стане «Ринок свободи». Також у програмі найвідомішої книжкової події – Міжнародний літературний фестиваль, який відвідають автори з 25 країн, Міжнародний бібліофорум, благодійна акція для людей похилого віку «Третій вік: задоволення від читання», книжковий ярмарок і церемонія нагородження видавців найкращих книжок «BFL Best Book Award».

"Раді вітати усіх учасників на 25 Форумі видавців у Львові - це значуща подія, не тільки для Львівщини, а й для всієї України. Це подія, яка чітко свідчить про розвиток книговидання, про талановитих авторів, про культуру читання книги", - зазначив голова комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації, в.о.директора Львіського палацу мистецтв Юрій Візняк.

Додамо, що у ювілейному 25-ому Book Forum бере участь близько 250 видавництв і книготорговельних організацій, понад 1500 авторів, інтелектуалів, художників та культурних діячів з України та інших країн світу

Розроблено Symphony Solutions