Sculpture

митці Осіннього Салону, Львівські керамісти

28.01.2018

"Львівська кераміка"

У вівторок, 30 січня, о 16.00, у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться відкриття виставки секції кераміки львівської організації спілки художників, втім серед учасників будуть й позаспілчанські к

01.09.2017

Живописно-скульптурний Осінній Салон «ВИСОКИЙ ЗАМОК-2017»

Осінній Салон «Високий Замок» - це щорічна художня виставка-конкурс, метою якої є популяризація сучасного мистецтва та виявлення провідних його тенденцій.

13.12.2016

Олег Давиденко презентує проект "Дія"

У вівторок, 20 грудня, о 16.00, на відкриття експозиції живопусу та скульптури у проекті "Дія" запрошує відомий львівський художник Олег Давиденко.

10.06.2014

Проект інсталяцій, скульптури та відео «Люд» Олекси Фурдіяки, Ігоря Слободяна, Юрія Яремчука

Проект інсталяцій, скульптури та відео «Люд» Олекси Фурдіяки, Ігоря Слободяна, Юрія Яремчука
13 червня – 27 червня
Відкриття проекту 13 червня о 17:00
ЛЮД
проект включає в собі три взаємопов’язані розділи:
ДУДІННЯ просторова інсталяція , перфоменс
(Фурдіяк, Слободян, Воронко, Яремчук)
ЛЮД (РЕЛІКТовий ЗВУК) відео-проект
(Фурдіяк, Яремчук )
Екранування ФОРМИ
(Фурдіяк )
Робота ЛЮД це (компіляція) попередніх співпраць, прагнення яких органічно втілились в перфоменсно-інсталяційному проекті ДУДІННЯ , дальший перетік якого в часі спонукав вдосконалення предметизації ідеї, і як результат (просування нової лінійно-випливаючої теми) - проект ВіброЯЩИК . В певній мірі ця робота є поглибленням попередньої мови-теми живого та модельованого середовища, світу виявлення механізмів ототожнювання їх першоджерел, (- звук з нами, все є породженням звуку і є самим звуком, з чого триває - творене звуком чи з звуком) мотивацій розвитку, їх інтерпретації, схем протиріч й боротьби паралельних систем породжених ними. Звук звуку - звук пластики, як і звук слова - знаку, є однією з ключових форм опису, фіксації мутацій цих процесів, що тривають повсякчас, - з корекцією на зміни координат перетину в драстичних вузлах. При всій первинній складності означити мотивацію суперечностей , боротьби а пріорі різного в цій роботі в ній сконцентрована спроба втілення наших ідеологічних прагнень (можна мовити про колективно-субєктивний певний ракурс) і є організуючим чинником , де бадьора образність знімає мул нашарувань, спроб порозумінь, й стрімка теча висуває в фарватер ідеалу іронічно завуальовані попередньо смисли… Саме тому ДУДІННЯ та ВіброЯЩИК покриває ЗВУК - полотно незримого генератора виповнюючи цілісне монументальне тло-міф – екран світу паралельної драматургії акцентів.

Icon: 
Зображення: 
Date: 
П'ятниця, Червень 13, 2014 - 15:45 до Четвер, Червень 26, 2014 - 15:45
15.11.2012

Виставка кераміки "КераМіст: 10/10"

У Львівському Палаці мистецтв на третьому поверсі триватиме виставка кераміки "КераМіст: 10/10" Студенти останніх курсів та випускники кафедри кераміки Львівської Академії мистецтв та Київського де

Subscribe to RSS - Sculpture
Розроблено Symphony Solutions