Photo

фотошкола, фотоконкурс, фотофорум. Фестиваль короткометражного кіно

02.10.2018

Фестиваль краси "Art Beautiful" y фото

28-30 вересня у Львівському палаці мистецтв відбувся перший Фестиваль краси «Art Beautiful», у межах якого відбулася 10 церемонія нагородження "ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини", Fashion trends, відбулася зустріч поціновувачів краси із співачкою Наталкою Карпою, пройшов «Action Battle» салонів краси, а також щодня - виставка-продаж декоративної та доглядової косметики та концертна програма.

На території Львівського палацу мистецтв зібралися провідні перукарі, візажисти, майстри манікюру та педикюру та дизайнери. Для відвідувачів вони продемонстрували останні тенденції в індустрії краси, моди та здоров’я.

Ще однією з родзинок фестивалю «Art Beautiful» стали покази нарядів одягу для дітей.

Icon: 
Зображення: 
Date: 
Вівторок, Жовтень 2, 2018 - 13:15
01.10.2018

Пройшов перший Фестиваль краси "Art Beautiful"

28-30 вересня у Львівському палаці мистецтв відбувся перший Фестиваль краси «Art Beautiful», у межах якого відбулася 10 церемонія нагородження "ТОП-100 найвпливовіших осіб Львівщини", Fashion trend

21.09.2018

Донбас і Мирні - виставка колажів

На другому поверсі Львівського палацу мистецтв у межах 25 Форуму видавців представлена фотовиставка колажів з книги «Донбас і Мирні» Фонду Ріната Ахметова.
Експозиція присвячена героям - мирним людям, що живуть пятий рік в умовах збройного конфлікту. Виставка розповідає історії поранених дітей, які бачили на власні очі вибухи снарядів і загибель близьких людей. А також літніх, що втратили рідних і залишилися жити в напівзруйнованих будинках.
«Мета цієї фотовиставки і книги «Донбас і Мирні», щоб голоси Мирних зазвучали та були почуті. Це – долі мільйону людей! І про них мають знати, - зазначила менеджер проектів Фонду Ріната Ахметова Оксана Льовочкіна. – Мені приємно бачити, що ця виставка викликала такий інтерес та емоції».
За її словами, книгу «Донбас і Мирні» презентували в Києві та Брюселі. Також цей альбом уже передали до міжнародних організацій та посольств.
На виставці представлено 11 історій мирних жителів Донбасу, які постраждали від бойових дій, з фотокниги "Донбас і Мирні".

Icon: 
Зображення: 
Date: 
П'ятниця, Вересень 21, 2018 - 17:45
14.09.2018

Лідія Йолтуховська-Скоропис: «Я люблю знімати прапори та українську символіку»

З 13 серпня по 7 вересня у Львівському палаці мистецтв проходить 208-ма персональна виставка мисткині, поетеси та фотохудожниці Лідії Йолтуховської-Скоропис.

04.04.2018

Львівський Палац мистецтв запрошує до Народного музею Тараса Шевченка!

12.03.2018

"Дайте руки, юні други..."

У неділю, 11 березня, у Львівському Палаці Мистецтв фотомитець Йосип Марухняк відкрив виставку "Дайте руки, юні други...". Експозиція присвячена життю і творчості Будителя Галичини, українського письменника, поета і греко-католицького священика Маркіяна Шашкевича. Виставка не до дати - радше до моменту, коли знову гостро стоїть питання захисту рідної мови уже в нашій Українській Державі.

Йосип Марухняк впродовж багатьох років фіксує багато подій, пов'язаних з постаттю Маркіяна Шашкевича, цією експозицією ще раз нагадує про його життєвий подвиг, підкреслюючи, що саме Шашкевич був першим Соборником України.

Icon: 
Зображення: 
Date: 
Понеділок, Березень 12, 2018 - 22:45
07.03.2018

Фотовиставка Йосипа Марухняка "Дайте руки, юні други..."

У неділю, 11 березня, о 14.00 у Львівському Палаці Мистецтв фотомитець Йосип Марухняк запросить на відкриття виставки "Дайте руки, юні други...".

03.11.2017

Фотовиставка чорно-білого портрету «Без рожевих окулярів»

У вівторок, 7 листопада, о 18.00, у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться відкриття фотовиставки чорно-білого портрету «Без рожевих окулярів» та показ суконь з розписом «Намалюй мені завтра» учас

04.05.2017

"Франція" Бернарда Кеню і "Вірменський Львів" Сурена Варданяна

У Львівському Палаці Мистецтв відбулося відкриття одразу двох виставок: художньої фотографії Бернарда Кеню «Моя Франція» та арт-проекту Сурена Варданяна «Вірменський Львів».

Сурен Варданян – вірменський художник, чиє життя і творчість нероздільно пов’язані з трьома країнами – Вірменією, Україною та Польщею. Митець народився і виріс у Вірменії, навчався та певний час жив у Львові, проте доля закинула його у Польщу, де він проживає сьогодні й активно займається творчістю.

Мистецький проект «Вірменський Львів» виник в уяві художника органічно. Становлення його як художника відбулося саме у Львові, де автор ще студентом ретельно ознайомився з багатою історією та традиціями львівських вірмен, які живуть і розвиваються тут впродовж століть.

Важливим стимулюючим аспектом для Сурена Варданяна при створенні проекту стала також дата 400-ліття вірменського книгодрукування в Україні та діяльність знаного вірменського друкаря Говганеса Карматанянца, який проживав у Львові.

Експозиція поєднала авторську фотографію, графіку, а також композиції на тканині з використанням вірменської каліграфії.

Бернард Кеню – сучасний французький фотохудожник, який захоплюється мистецтвом чорно-білої фотографії. У Львові автор представить збірку світлин на тему «Моя Франція», спеціально створену для українських глядачів. Це, в більшості, емоційні портрети, а також побутові сцени, які розповідають про життя простих французів.

Ахроматичні світлини Бернарда Кеню – довершені мистецькі твори із вдало знайденими ракурсами, мотивами, настроями. Митець з тонким філософським відчуттям світу майстерно вміє зупинити швидкоплинну мить, а в кожну фотографію вкладає частинку себе. Чорно-біла гра світла і тіні надає прозіркам Бернарда Кеню особливої вишуканості та багатого звучання.
Бернард Кеню – палкий прихильник України. Він неодноразово брав участь у збірних мистецьких акціях, які в нас відбуваються, проте персональна виставка автора у Львові відбувається вперше.

Icon: 
Зображення: 
Date: 
Четвер, Травень 4, 2017 - 19:45 до Четвер, Травень 25, 2017 - 19:45
01.05.2017

«Моя Франція». Виставка художньої фотографії Бернарда Кеню.

У середу, 3 травня, о 16.00 у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться відкриття виставки художньої фотографії Бернарда Кеню «Моя Франція».

Сторінки

Subscribe to RSS - Photo
Розроблено Symphony Solutions