Literature

Форум видавців дітям, Форум Видавців, літературні вечори.

24.09.2018

25 Форум видавців у фото

19-23 вересня у Львівському палаці мистецтв тривав 25 ювілейний Форум видавців.
Упродовж п’яти днів можна відбулося близько тисячі культурних та освітніх заходів, можна було поспілкуватися з авторами та придбати книжки. Події відбувалися у Палаці Мистецтв та ще 50 локаціях міста.
Форум видавців – це найбільший книжковий, літературний, культурний фестиваль України і Центрально-Східної Європи. Фокусна тема фестивалю 2018 року – Ринок свободи.

Icon: 
Зображення: 
Date: 
Понеділок, Вересень 24, 2018 - 10:30
20.09.2018

У Палаці мистецтв представили творчість Івана Низового

20 вересня у Палаці мистецтв пройшла прес-конференція з Олесею Низовою, донькою письменника, який 27 років тому передбачив сучасність України.

20.09.2018

Культовий Беґбедер - у Львові

Фредерик Беґбедер приїхав на ювілейний Форум видавців у Львові. Сучасний французький прозаїк, публіцист, літературний критик і редактор - став спеціальним гостем 25-го Форуму Видавців у Львові.

19.09.2018

Тисяча культурних подій на Форумі видавців

50 локацій та 250 тонн книжок: у Львові стартував ювілейний 25 Book Forum
9 вересня, у Львові стартував найбільший книжковий, літературний, культурний захід України і Центрально-Східної Європи – ювілейний 25-й Book Forum. Фокусною темою цьогорічного Форуму видавців стане «Ринок свободи». Про це під час прес-конфренції повідомила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

«Сьогодні стартує 25 Форум видавців, і не віриться, що це триває стільки років, і я впевнена, що це триватиме ще стільки ж років. Ми старалися і ми створили головний культурний фестиваль країни. Я сподіваюся, що Форум є важливим не лише для Львова і України, а й для всієї Європи. Фокусною темою Форуму видавців є «Ринок свободи», а що це значить, можна дізнатися на кластерах, де найкращі інтелектуали розкажуть про це. Загалом я вірю, що читання може врятувати людину в різних ситуаціях та навіть країну», – розповіла Олександра Коваль.

Фокусною темою цьогорічного Book Forum стане «Ринок свободи». Також у програмі найвідомішої книжкової події – Міжнародний літературний фестиваль, який відвідають автори з 25 країн, Міжнародний бібліофорум, благодійна акція для людей похилого віку «Третій вік: задоволення від читання», книжковий ярмарок і церемонія нагородження видавців найкращих книжок «BFL Best Book Award».

"Раді вітати усіх учасників на 25 Форумі видавців у Львові - це значуща подія, не тільки для Львівщини, а й для всієї України. Це подія, яка чітко свідчить про розвиток книговидання, про талановитих авторів, про культуру читання книги", - зазначив голова комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації, в.о.директора Львіського палацу мистецтв Юрій Візняк.

Додамо, що у ювілейному 25-ому Book Forum бере участь близько 250 видавництв і книготорговельних організацій, понад 1500 авторів, інтелектуалів, художників та культурних діячів з України та інших країн світу

Icon: 
Зображення: 
Date: 
Середа, Вересень 19, 2018 - 17:00
19.09.2018

Президент Порошенко відвідав 25 Форум видавців

Президент України Петро Порошенко відвідав 25 Форум видавців у Львові.

19.09.2018

Стартував 25 Форум видавців

19-23 вересня у Львівському палаці мистецтв триватиме 25 ювілейний Форум видавців.

19.09.2018

Стартував 25 Форум видавців

19-23 вересня у Львівському палаці мистецтв триватиме 25 ювілейний Форум видавців.
Упродовж п’яти днів можна буде відвідати близько тисячі культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та ще 50 локаціях міста. Щоб не загубитися серед усього різноманіття – ознайомтесь з програмою Форуму http://bookforum.ua/events/
Форум видавців – це найбільший книжковий, літературний, культурний фестиваль України і Центрально-Східної Європи. Фокусна тема фестивалю 2018 року – Ринок свободи.
У межах головної теми на фестивалі будуть говорити про те, як кожен з нас "торгує" своїми уявленнями про свободу під тиском обставин: щоразу підвищуючи або знижуючи ставки. Про те, як визначається ціна на свободу, залежно від умов торгівлі та суб’єкту, який стає її споживачем. Про спекуляції поняттями свободи, які активно використовуються у пропаганді.
У межах Форуму видавців відбудеться церемонія нагородження видавців 25 найкращих книжок "BFL Best Book Award", Міжнародний літературний фестиваль, який відвідають автори з 25 країн, Міжнародний бібліофорум, благодійна акція для людей похилого віку "Третій вік: задоволення від читання" та книжковий ярмарок. Загалом очікують участь у Форумі 250 видавництв з усіх областей України.

Icon: 
Зображення: 
Date: 
Середа, Вересень 19, 2018 - 13:00
15.08.2018

Вийшла нова книга про Андрія Кузьменка (Скрябіна)

«Якщо перша книжка була, як оголений нерв, то ця – про родину і дім, про те, як Андрійко ріс і що на нього вплинуло» - Ольга Кузьменко, мама Андрія Кузьменка.

09.09.2014

ОСНОВНІ ЗАХОДИ, НОВИНКИ ТА ПЕРСОНИ 21. «ФОРУМУ ВИДАВЦІВ У ЛЬВОВІ»

ОСНОВНІ ЗАХОДИ, НОВИНКИ ТА ПЕРСОНИ 21. «ФОРУМУ ВИДАВЦІВ У ЛЬВОВІ»

15.05.2013

17-19 травня - фестиваль дитячого читання, творчості й дозвілля

17-19 травня у Львові – унікальний фестиваль дитячого читання, творчості й дозвілля. Вхід вільний!

Сторінки

Subscribe to RSS - Literature
Розроблено Symphony Solutions